Sun_family_club

„Sun Family Club“

Coral Travel sukurta „Sun Family Club“ koncepcija skirta tam, kad šeimos kelionės jūsų vaikams būtų linksmos, aktyvios bei ugdančios jų gebėjimus. Šiuos vaikų klubus rasite daugybėje OTI grupės viešbučių.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad šeima, keliaujanti su vaikais, nenubuodžiautų ir turėtų pasirinkimą – leisti ilgai lauktas atostogas kartu su savo mažaisiais, dalyvaujant įvairiuose edukaciniuose ar pramoginiuose renginiuose arba patikėti savo vaikus profesionaliai mokytojų komandai ir turėti laisvo laiko pailsėti saulėtame paplūdimyje ar tiesiog mėgautis viešbučio patogumais.


       

„Sun Family Club“ misija

Išlaikyti nepriekaištingą Jūsų poilsio kokybę ir pripildyti kiekvieną atostogų dieną galybe įsimintinų įspūdžių.Profesionali „Sun Family Club“ komanda

Idealių „Sun Family Club“ šeimos atostogų koncepcija yra sukurta ir išpildyta dviejų profesionalių komandų, kurios dirba išvien bei natūraliai viena kitą papildo. Aukščiausios kvalifikacijos psichologai ir metodologai kuria ugdomąsias poilsines programas vaikams, o mokytojai, dirbantys viešbučiuose, visa tai pritaiko užsiėmimuose su vaikais. Visų jų metu kalbama anglų, rusų bei lenkų kalbomis, tad vaikai turės unikalią galimybę lavinti ir skirtingų užsienio kalbų įgūdžius.Skanus ir sveikas maistas, paruoštas profesionalių šefų

Ne paslaptis, kad ruošiant gardžius patiekalus, svarbiausia ne blizgančios keptuvės ar kiti įrankiai, bet šefo sugebėjimai. Puikiai žinome, kad kiekviena šalis turi savo tradicijas ir maisto ruošimo būdus. Šie skirtumai dar labiau išryškėja, kai maistas yra ruošiamas vaikams.

Suaugusieji gali būti užtikrinti, kad pamaitinti savo mažuosius atostogų metu bus paprasta, nes vaikų meniu „Sun Family Club“ viešbučiuose yra sudarytas iš penkių pagrindinių produktų grupių, prie kurių vaikai jau pripratę: mėsos, pieno produktų, daržovių, vaisių ir grūdų bei ankštinių augalų.

Vaikų gali vakarieniauti kartu su tėvais, vaikų bufete, vaikų restorane ar pateikus individualų užsakymą.


Elite šeimos atostogos – „Sun Family Ultra Club“

„Sun Family Ultra Club“ yra unikali koncepcija, kuri apjungia idealių Coral Travel šeimos atostogų standartus (patogus apgyvendinimas, tinkama mityba, ugdantys užsiėmimai, ekskursijos) ir aukštos kokybės Elite viešbučių paslaugas: papildomos programos vaikams, dar daugiau profesionalių mokytojų ir papildomos nemokamos paslaugos.
 
Keliaudami į viešbučius, kuriuose veikia „Sun Family Club“ arba „Sun Family Ultra Club“, atostogas praleisite itin patogiai ir turiningai. Tik nenustebkite - po atostogų jūsų mažieji gali teigti, kad turėjo daug linksmesnes atostogas nei jų tėveliai.                                           

                                           

                                           

Veiklos, kuriomis galės užsiimti vaikai, esantys, šiose amžiaus grupėse:

 • Sveikatos fėjos lankymas (jogos ir sveikatingumo užsiėmimai)
 • Laisvasis improvizacinis piešimas, lavinantis kūrybiškumą
 • Magiškasis šachmatų pasaulis
 • Paplūdimio žaidimai
 • Mini diskotekos
 • Stalo žaidimai
 • Smagūs eksperimentai
 • Smėlio skulptūrų dirbtuvėlės
 • Žaidimai baseine

 

 

 

Vyresni vaikai gali dalyvauti įvairiose sportinėse varžybose, turnyruose, jogos ar kovos menų klasėse, kurios padeda vaikams aktyviai pailsėti bei fiziškai atsigauti nuo pasyvaus sėdėjimo pamokose.

Berniukai ir mergaitės gauna galimybę pabendrauti su bendraamžiais iš skirtingų šalių, išmokti šį tą naujo apie skirtingas jų kultūras ir, žinoma, smagiai praleisti savo atostogas „Sun Family Club“.

 

 

 

 

Grupinės pamokėlės

Trumpos ekskursijos su ankstyvojo ugdymo mokytojais, kurių metu vaikai įgys naujų ir naudingų žinių apie gyvūnus, paukščius, augalus ir gamtą.

 

 

 

 • Plaukimo pamokos
 • Anglų kalbos pamokėlės grupėse ar individualiai
 • Etiketo mokyklėlė
 • Grupiniai ar individualūs užsiėmimai su kalbos terapeutu
 • Aritmetikos pagrindų klasė
 • Linksmoji intelekto gimnastika