Proszę czekać...

Keliaukite į saulėtąją Turkiją: Antaliją!

Keliautojus į Turkiją skraidiname su aviakompanijomis „Turkish Airlines“!

Keliaujant su „Turkish Airlines“ keleiviai vertina patogias sėdimas vietas su daugiau erdvės kojoms, o priešais save kiekvienas keliautojas turi interaktyvų ekraną, kur galima rasti naujausius filmus ar muzikos įrašus. Tiek ekonominės, tiek verslo klasės skrydžiuose visiems keleiviams ĮSKAIČIUOTAS maitinimas ir gėrimai lėktuve bei didesnis bagažas.

„Turkish Airlines“ skrydžių privalumai (verslo klasė už papildomą mokestį):

„Turkish Airlines“ - tai viena geriausių aviakompanijų Europoje. Skrydžiai į Turkiją vykdomi moderniais BOEING 737-900 bei 737-MAX lėktuvais, kuriuose yra verslo ir ekonominės klasės vietos. Keliaujant su „Turkish Airlines“ keleiviai vertina patogias sėdimas vietas su daugiau erdvės kojoms, o priešais save kiekvienas keliautojas turi interaktyvų ekraną, kur galima rasti naujausius filmus ar muzikos įrašus.

Aptarnavimas skrydžių metu vykdomas anglų bei turkų kalbomis.


Heston Airlines

Keliautojus į Bodruma, Tivata, Antalija, Tunisa, Hurgada, Šarm aš Šeichas ir Herakliona skraidiname su aviakompanijomis „Heston Airlines“!

„Heston Airlines“ skrydžių privalumai (ekonominė klasė):*

VNO-AYT-VNO skrydžiai su Heston Airlines bus aptarnaujami AYT 2 terminale.
Skrydžiuose į Turkiją maistas lėktuve – už papildomą mokestį. Atsiskaitymas kortele ir grynaisiais. Meniu rasite ČIA .
Lėktuvo viduje ant sėdynių yra lipdukai su QR kodu, kurį nuskaičius galima parsisiųsti meniu į savo telefoną / planšetę (turint interneto ryšį).
*Išsamią su bagažu susijusią informaciją rasite ČIA .

„Heston Airlines“ bendrovė priklauso „Heston Aviation“ grupei, kuri vienija daugiau nei 600 aviacijos profesionalų Europoje bei Australijoje. „Heston Airlines“ yra sparčiai auganti Lietuvos oro linijų bendrovė, veiklą pradėjusi 2021 metais ir šiuo metu naudojanti A320 ir tris A330 tipo orlaivius. Mūsų skrydžiai į Turkiją (Antaliją bei Bodrumą) vykdomi populiariaisiais AIRBUS A320 tipo orlaiviais.

Skrydžio metu galimas aptarnavimas lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.


FreeBird Airlines

Keliautojus į Antalija, skraidiname su aviakompanija „Freebird Airlines“!

„FreeBird Airlines“ skrydžių privalumai (ekonominė klasė):
„FreeBird Airlines“ skrydžiuose į Turkiją maistas lėktuve – už papildomą mokestį. Meniu rasite ČIA .

„Freebird Airlines“, įkurta 2000 m. pagal stiprią infrastruktūrą tarp Turkijos privačių oro vežėjų, ir pradėjusi veiklą 2001 m., „Freebird Airlines“ veikia Europoje ir Artimuosiuose Rytuose, turėdama 10 „Airbus A320“ lėktuvų. „Freebird“ vykdo tris pagrindines veiklas: keleivių / krovinių vežimą, inžineriją ir techninę priežiūrą bei skrydžio įgulos mokymą. Ši veikla vykdoma pagal Turkijos civilinės aviacijos generalinio direktorato reglamentą

Skrydžio metu galimas aptarnavimas anglų kalbomis.

  • Norime atkreipti dėmesį, kad skrendantys Freebird Airlines oro linijomis, dėl padidėjusio keleivių srauto į VNO oro uostą turėtų atvykti 3 val. prieš skrydį.
  • Freebird Airlines keleivių registracijos stalai nuo birželio 19 d. uždaromi likus 1 valandai iki išvykimo laiko.

Getjet Airlines

Keliautojus į Roda , skraidiname su aviakompanija „Getjet Airlines“!!

„GetJet Airlines“ skrydžių privalumai (ekonominė klasė):
„GetJet Airlines“ skrydžiuose į Rodą maistas lėktuve – už papildomą mokestį. Meniu rasite ČIA .

Įkurta 2016 m. Vilniuje, „GetJet Airlines“ teikia užsakomųjų skrydžių ir lėktuvų nuomos paslaugas visame pasaulyje. Oro linijos keleivius ir krovinius gabena siauro fiuzeliažo „Boeing“ ir „Airbus“ orlaiviais. „GetJet Airlines“ yra ACMI bei užsakomųjų skrydžių oro linijų bendrovė, turinti tarptautinės aviacijos transporto asociacijos IATA veiklos saugumo audito standartą (IOSA).

Skrydžio metu galimas aptarnavimas lietuvių, anglų kalbomis.


Airbaltic

Keliautojus į Dubaju, skraidiname su aviakompanija „Airbaltic “!

“Airbaltic” skrydžių privalumai (ekonominė klasė):
Svarbiausi airBaltic prioritetai yra saugumas, punktualumas ir paslaugos. Skrydžiuose į UAE maistas lėktuve – už papildomą mokestį. Meniu rasite ČIA .

Latvijos oro linijos Air Baltic Corporation AS (airBaltic) buvo įsteigtos 1995 metais. Pagrindinė akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 % akcijų, likusiems akcininkams priklauso 2,03 %. Bendrovė airBaltic sėkmingai derina tradicinių oro linijų geros praktikos ir pigių vežėjų tradicijas. 2008 metais airBaltic pakeitė savo kaip vežėjo iš vietos į vietą veiklos modelį į oro linijų tinklą, kuriame Ryga tapo mazgu.

Skrydžio metu galimas aptarnavimas lietuvių, anglų kalbomis.