Proszę czekać...

Keliaukite į saulėtąją Turkiją: Antaliją arba Bodrumą!

Jau antrą sezoną savo klientus į Turkiją skraidiname su aviakompanija „Turkish Airlines“ – tai itin komfortiškas skrydis ekonomine ar verslo klase, kurį įvardijome kaip Coral Travel Comfort. Siekdami patenkinti įšaugusį klientų norą atostogauti Antalijoje dar šį pavasarį, pridėjome papildomų skrydžių ir pasiūlėmę kitokį kelionės konceptą – patogius skrydžius su aviakompanija „FreeBird Airlines“, kurie bus atpažįstami kaip Coral Travel Smart skrydžiai. Skrydžius į Bodrumo regioną vykdo aviakompanija „Turkish Airlines“, tuo tarpu į Antalijos regioną skraidina „Turkish Airlines“ arba „FreeBird Airlines“!

Coral Travel Smart – tai patogūs ir puikaus aptarnavimo skrydžiai ekonomine klase su „FreeBird Airlines“
Coral Travel Comfort – tai ypatingai komfortiški, aukšto aptarnavimo skrydžiai ekonomine ir verslo klase su „Turkish Airlines“.
Žemiau rasite šių dviejų aviakompanijų privalumus, susipažinkite, pasilyginkite ir išsirinkite Jums patraukliausią skrydį!

Freebird Airlines meniu skrydžio metu

Aptarnavimas skrydžio metu vykdomas anglų bei turkų kalbomis.
Registracija į skrydį uždaroma likus 60 min. iki numatyto lėktuvo išvykimo laiko.
Galimybės užsiregistruoti į skrydį internetu (online check-in) nėra.

Bagažas:

"Turkish Airlines" APEX Deimantinis įvertinimas!

Aviakompanijos „Turkish Airlines“ už skrydžiuose taikomas saugių kelionių priemones gavo aukščiausią įmanomą APEX Deimantinio lygio įvertinimą.


Saugumo priemonės „Turkish Airlines“ lėktuvuose:

„Turkish Airlines“ paslaugų vertinimas:


Kita su skrydžiais susijusi informacija