01/07/2021

Karantino švelninimai Turkijoje nuo liepos 1 d.


  • Panaikinta komendanto valanda Turkijos piliečiams;
  • Nebelieka tarpmiestinių kelių ribojimų;
  • Kavinės ir restoranai aptarnauja lankytojus pilnu tempu tiek viduje, tiek lauke, neribojant lankytojų skaičiaus;
  • Prekybos centrai ir parduotuvės veikia pilnu pajėgumu visomis savaitės dienomis;
  • Kino teatrai ir kitos pramogos veikia ir po vidurnakčio (festivaliai, koncertai ir kiti renginiai).

24/05/2021

Kodėl poilsiautojai mėgsta viešbučius, kuriuose yra „viskas įskaičiuota“


Iš anksto žinoma, kiek kainuos atostogos
Nereikia daug kartų per dieną siekti piniginės einant į viešbučio restoraną ar užkandžių barą, arba paplūdimyje geriant kokteilius galvoti apie didėjančią viešbučio sąskaitą.

Vaikų klubas – pramogos vaikams ir atokvėpis tėvams
Vaikai dažnai būna nekantrūs ir nenori visa dieną žaisti prie jūros – jiems tiesiog nuobodu. Tikras išsigelbėjimas tėvams – šeimos viešbučiai su programa „viskas įskaičiuota“, kuriuose yra populiarūs vaikų klubai. Nuobodžiauti neteks, kai kurie vaikų pramogų kompleksai tokie dideli, kad per savaitę galima vos viską išbandyti: vaikų mėgstami vandens parkai su kalneliais, baseinai, laipiojimo sienelės ir įvairūs sporto žaidimai, edukaciniai užsiėmimai. Būtiniausias priemones patogiam poilsiui su vaiku rasite viešbutyje – nuo maisto,smulkintuvų, vėžimėlių iki vaikų meniu restoranuose.

Kiekvienas šeimos narys gali rinktis savo mėgstamą maistą
Renkantis restoraną dažnai kylą ginčų, kokios virtuvės patiekalų norėtųsi. Vaikai mėgsta kitokius patiekalus, nei tėvai. Šios problemos taip pat galima išvengti. Nereikės jaudintis, kad vaikai nevalgo vieno ar kito patiekalo, nes vienoje vietoje yra patiekalų įvairovė.

Išvengiama ginčų dėl laisvalaikio
Neišeidami iš viešbučio teritorijos galite derinti aktyvų ir pasyvų poilsį. Kiekvienas šeimos narys atras mėgstamą veiklą viešbutyje. O kas nori pažinti šalį, visuose viešbučiuose siūlomos išvykos į aplinkines vietoves.

04/05/2021

Pirmas „Coral Travel“ biuras – prekybos ir pramogų centre ,,Ozas“


Kviečiame į mūsų pirmą kelionių biurą Lietuvoje, įkurtą prekybos ir pramogų centre „Ozas“, Vilniuje. Klientų laukiame II a. prieš Lietuvos paštą. Mūsų kelionių ekspertai mielai atsakys į jūsų klausimus, patars, suformuos pasiūlymą jūsų svajonių atostogoms. Biuras dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10 - 21 val.

Laukiame jūsų! Iki susitikimo mūsų biure!Proszę czekać...
1 nuotrauka

27/04/2021

Turkija atvira Lietuvos poilsiautojams – viešbučiai sertifikuojami pagal saugaus turizmo programą


Turkija yra pasiruošusi priimti poilsiautojus iš Lietuvos, tik atvykstantieji privalo turėti neigiamą COVID-19 PGR testo rezultatą, kuris buvo atliktas ne anksčiau kaip 72 valandos iki atvykimo į šalį, netgi jei keliautojas yra pasiskiepijęs ar sirgo. Vaikams iki 6-erių metų testas yra neprivalomas. Kad poilsiautojai galėtų mėgautis saugiomis atostogomis visais kelionės etapais ir būtų sveiki, šalis vykdo saugaus turizmo sertifikavimo programą, įsigalėjusią 2021 m. pradžioje.

Saugaus turizmo sertifikavimo programoje dalyvauja turizmo sektoriaus organizacijos – viešbučiai, restoranai, kultūros įstaigos, slidinėjimo trasos, pervežimo paslaugas teikiančios įmonės. Saugaus turizmo sertifikatas apima virš 130 nustatytų kriterijų. Programoje turi dalyvauti viešbučiai, kuriuose yra 30 kambarių ar daugiau. Pavyzdžiui, vienas iš kriterijų – suteikti galimybę turistams atlikti PCR testą viešbučio patalpose, kad gavę rezultatus galėtų išvykti iš Turkijos į Lietuvą ar kitą šalį arba suorganizuoti transportą svečiams, kad nuvyktų į laboratoriją. Turkijoje COVID-19 PGR kaina yra apie 30 Eur. Organizacijos, gavusios saugaus turizmo sertifikatą, savo patalpose ar transporto priemonėje užklijuoja kodą su logotipu. Šiuo metu Turkijoje prioritetine tvarka yra vakcinuojami viešbučių darbuotojai ir kiti, dirbantys turizmo sferoje, kad būtų pasiruošta vasaros sezonui.

Šiais metais į Lietuvos rinką įžengęs tarptautinis turizmo organizatorius „Coral Travel“ siūlo Lietuvos poilsiautojams leisti atostogas populiariausiuose Turkijos kurortuose Viduržemio jūros pakrantėje. Nuo birželio mėnesio „Coral Travel“ skraidins poilsiautojus iš Vilniaus į Turkiją 4 kartus per savaitę. Įsigyjant kelionę paslauga „COVID Garantija“ suteikiama nemokamai. Ji yra skirta turistams, kurių COVID-19 tyrimo rezultatas – teigiamas. „COVID Garantija“ suteikia galimybę vieną kartą pakeisti poilsio kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą.

Praėjusiais metais Turkijoje lankėsi 12,7 mln turistų, iš jų – 14000 iš Lietuvos. Tikimasi, kad vasarą daugiau viešbučių turės saugaus turizmo sertifikatus ir galės priimti poilsiautojus.

Turkijos turizmo skatinimo ir plėtros agentūros svetainėje https://tga.gov.tr galima rasti sertifikuotus viešbučius, maitinimo įstaigas, dalyvaujančias saugaus turizmo programoje.

22/04/2021

Skrydžiai į Turkijos kurortus ir verslo klase


„Coral Travel Lithuania“ – pirmasis turizmo operatorius Lietuvoje savo klientams siūlantis dar patogesnes atostogas – į poilsinę kelionę vykti „Turkish Airlines“ verslo klase. Reguliarius skrydžius iš Vilniaus oro uosto nuo birželio mėn. vykdysime 4 kartus per savaitę. Į skrydžio kainą įskaičiuotas bagažas 30 kg + 8 kg, išskirtinis meniu verslo klasės klientams, patogios „Turkish Airlines“ sėdimos vietos ir daugiau vietos kojoms. Verslo klasės keleiviai gali pasinaudoti greitąja keleivių patikros paslauga, kuri yra įskaičiuota į kainą taip pat.

09/04/2021

Covid Garantija – nemokamai!


„Covid Garantija“ – papildoma paslauga, kuri suteikia galimybę nukelti kelionę, jei prieš skrydį gaunamas teigiamas COVID-19 testo rezultatas. Ši nemokama paslauga garantuoja, kad savo atostogas galėsite atidėti ir į jas nuvykti vėliau.

„Covid Garantija“ sąlygos:


• „Covid Garantija“ galima pasinaudoti, jei įsigijus 2021 m. vasaros poilsinę kelionę, vykdomą užsakomuoju skrydžiu, patvirtinamas teigiamas COVID-19 testo rezultatas.
• Klientas gali vieną kartą nemokamai pakeisti kelionės datą arba keliautojo vardą ir pavardę (nekeičiant visų turistų, nurodytų turizmo paslaugų teikimo sutartyje, ir išlaikant tas pačias kelionės sąlygas: viešbutį, kambario tipą ir kt.).
• Paslauga galima tik kai klientas informuoja kelionių organizatorių apie teigiamą COVID-19 testo rezultatą likus ne mažiau nei 48 valandoms iki išvykimo ir pateikia asmenį identifikuojantį teigiamą rezultatą patvirtinantį dokumentą.
• Keičiant kelionę, kelionės kaina yra perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
• Kelionės keitimas yra vykdomas tik jei yra galimos kitos kelionės datos, yra laisvų vietų viešbutyje, lėktuve ir pan.
• Paslauga netaikoma 2021 m. vasaros poilsinėms kelionėms vykdomoms reguliariaisiais skrydžiais.
• Keičiant kelionę pagal šias specialiąsias taisykles, visa už keičiamą kelionę sumokėta įmoka yra įskaitoma į naujos kelionės kainą.
• Jei klientas keitimo dieną neturi numatęs naujos kelionės datos, tokiu atveju su kelionių organizatoriaus išankstiniu patvirtinimu, gali būti išduodamas kelionės kuponas visai už keičiamą kelionę sumokėtai įmokai/kainai.
• Pageidaujant nutraukti turizmo paslaugų teikimo sutartį, taikomos standartinės turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos.

09/04/2021

Tarptautinis kelionių organizatorius „Coral Travel Lithuania“ įžengė į Lietuvą!Tarptautinis turizmo organizatorius „Coral Travel“ pradėjo veiklą Lietuvoje ir jau šią vasarą kviečia Lietuvos poilsiautojus keliauti į saulėtą Viduržemio jūros pakrantę Turkijoje. Šiemet „Coral Travel Lithuania“ siūlo poilsines keliones į Turkijos kurortinius miestus: Alanija, Antalija, Belekas, Kemeras, Sidė. Jau birželio mėn. pirmieji poilsiautojai užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus skris atostogų į Viduržemio jūros kurortus. Keleivius keturis kartus per savaitę skraidins viena iš didžiausių ir patikimiausių avialinijų „Turkish Airlines“.

Mūsų patyrę turizmo srities profesionalai – gidai, viešbučių personalas – sušvelnėjus karantino sąlygoms, yra pasiruošę priimti svečius. Vienas iš „Coral Travel“ privalumų – tai mūsų atstovybės ir joje dirbantys ilgamečiai darbuotojai, kurie labai gerai žino šalį ir turizmo sektorių.

„Coral Travel“ yra tarp turizmo lyderių, kuri skaičiuoja jau 26-us veiklos metus bei veikia septyniose šalyse. Kaimyninėje Lenkijoje esame vieni iš didžiausių kelionių organizatorių. Taip pat turime ir savo atstovybę Vokietijoje. „Coral Travel“ priklauso įmonių grupei „OTI Holding“, kuri pradėjo savo istoriją prieš 28-erius metus ir jungia daugiau negu 7000 profesionalų visame pasaulyje. „OTI Holding“ valdo „OTIUM“ viešbučių tinklą Turkijoje, Egipte ir Tunise, 5-ių žvaigždučių viešbučius „Seven Seas Hotels“ bei aukšto aptarnavimo lygio 5-ių žvaigždučių viešbutį „Xanadu Resort Hotel“ Turkijoje. „OTI Holding“ priklauso oro linijų bendrovė „Royal Flight“, skraidinanti keliautojus į populiariausias atostogų vietas, kurios parke yra 26 „Boeing“ lėktuvai.