Grupinės kelionės

Planuojate išvyką įmonei?

„Coral Travel Lithuania“ rengia keliones grupėms, pageidaujančioms verslo susitikimų, komandų stiprinimo, darbostogų, motyvacinių atostogų, mokymų, konferencijų organizavimo ar kitų renginių.

Parinksime kelionę atitinkančią jūsų grupės poreikius ir suorganizuosime pramogas, atitinkančias jūsų kolektyvo dvasią. Visi kelionių variantai parenkami ir pritaikomi individualiai.

Populiariausi grupinių kelionių tipai:
  • Darbostogos. Puikus pasiūlymas derinti darbą ir atostogas – tai darbostogos. Vienas iš pasiūlymų – pabėgti į šiltą šalį ir kurortą prie jūros. Dienos metu nuotoliniu būdu dirbsite iš konferencijų salės arba viešbučio kambario, o vakare vaikščiosite prie jūros, gaudysite vėją banglente, maudysitės ar bendrausite su vietos gyventojais kavinėje, tavernoje, mėgausitės maistu ir klausysitės gyvos muzikos. Praleidę darbostogas naujoje vietoje, Jūs pailsėsite, ir toks pokytis motyvuos Jus dirbti produktyviau. Įmonės, kurios skiria dėmesį darbuotojų gerovei, šiuo atveju pasiūlydamos darbuotojams darbostogas, padidina ilgalaikį jų produktyvumą.
  • Motyvacinės atostogos. Pastebėjote, kad Jūsų ar Jūsų darbuotojų motyvacija sumažėjo, o gal visai „išgaravo“? Vadovai puikiai supranta, kad nemotyvuoti darbuotojai kenkia verslui: rezultatams ir įvaizdžiui. Kad nenukentėtų darbo kokybė, augtų darbuotojų pasitenkinimas darbu ir motyvuotas darbuotojas sukurtų vertingų sprendimų – paskatinkite darbuotojus ne tik piniginėmis premijomis, bet ir atostogomis. Net ir per trumpas, pvz. trijų ar penkių dienų atostogas galima puikiai pailsėti.
  • Konferencijos ir seminarai darbuotojams užsienyje derinant laisvalaikio veiklą. Tai puikus būdas tobulėti ilsintis kartu su kolegomis. Dienos metu įgysite vertingų naujų žinių, o vakare keliausite prie jūros, plaukiosite burlaiviu ar linksmai leisite laiką tavernoje ar vietos restorane. Profesinis tobulinimasis ir laisvalaikio derinimas suteiks puikią galimybę darbuotojams sustiprinti komandos ryšį.


Pramogų pavyzdžiai:
  • Ekstremalios ar sportinės pramogos: šuolis su guma, vandens parašiutizmas, raftingas, jodinėjimas, tinklinis, tenisas, golfas.
  • Įvairios pamokos: maisto gaminimo, jogos, įvairių stilių šokių pamokos – rytietiškų, lotyniškų, pilvo šokių.
  • Vakarinės pramogos: fakiro, akrobatikos, dervišų šokių šou ar turkiškas, piratų, paplūdimio, lotynų vakarėlis.

Parengsime pasiūlymą, į kurį bus įtraukti skrydžių bilietai, pervežimai, apgyvendinimas pageidaujamuose viešbučiuose su maitinimu, taip pat ekskursijų programa, komandinės užduotys, šventės ar vakarinės programos dalis, konferencijų salių ar būtinos įrangos rezervavimas bei kitos pageidaujamos pramogos.