EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS HURGADOJE

Įspūdingasis Luksoras

Abejingų nepaliekanti kelionė į Egipto faraonų sostinę – Luksorą. Tai miestas muziejus po atviru dangumi. Išvykos metu aplankysite didįjį Karnako šventyklų kompleksą, Avingalvius sfinksus, Karalienės Hačepsutos – vienintelės karalienės faraonės – šventyklą, Karalių slėnį su mokslininkus viliojančiomis įspūdingomis kapavietėmis ir Memnono kolosus.
Ekskursijos metu apsilankysite ir alebastro gamykloje. Rytietiškasis alebastras – minkštas akmuo, plačiai naudotas sarkofagų gamybai, kapaviečių sutvirtinimui, indų gamybai.
Kelionę vainikuos kruizas Nilu su sustojimu Bananų saloje.

Super Kairas

Įdomi ir įspūdžių pilna ekskursija Kaire, kuri prasideda nuo senovės Stačiatikių Bažnyčios ir Žydų Šventyklos lankymo. Vėliau keliausite į Nacionalinį Egipto muziejų, kur turėsite galimybę išvysti nepaprastą istorinį palikimą: faraonų civilizacijos stebuklus ir didžiulę senovės kapaviečių bei paminklų kolekciją.
Po gardžių pietų restorane grupė pajudės link garsiųjų Didžiųjų Gizos piramidžių ir sfinkso. Didysis sfinksas – tai plynaukštėje esanti milžiniška gulinčio liūto su žmogaus galva skulptūra, didžiausia monolitinė skulptūra pasaulyje. Tai vienas iš žymiausių architektūros paminklų Egipte.

Kairas – Aleksandrija (su nakvyne)

Pirmąją dieną pradėsite nuo „Super Kairo“ ekskursijos, o vėliau mėgausitės Nilo kruizu. Jūsų lauks nuostabi vakarinė išvyka Nilo upe bei naktis kruiziniame laive.
Antrą dieną keliausite į Aleksandriją, dar vadinamą „Viduržemio jūros perlu“. Jūsų lauks ekskursija po miestą, apsilankysite Qaitbay citadelėje bei naujai atstatytoje Aleksandrijos bibliotekoje. Vėliau aplankysite įstabaus grožio Montaza dvaro parką, Aby El Abbas mečetę bei romėnišką amfiteatrą.

Šeštasis elementas (išskirtinė ekskursija)

Unikali galimybė patirti nepamirštamų įspūdžių komforto ir patogumo mėgėjams.
Plauksite jūra mūsų milžinišku povandeniniu laivu, stebėsite įstabius spalvingus koralus. Vėliau mėgausitės paviršiniu ar giluminiu nardymu viename gražiausių koralų rifų, apsupti akį traukiančiomis margaspalvėmis žuvimis.
Išvykos metu smagiai pasiplaukiosite ir „banano“ bei „tabletės“ formos valtimis. Galiausiai kviesime atsikvėpti nuostabioje Raudonosios jūros saloje – Orange Bay. Mėgausitės saule svajingame balto smėlio paplūdimyje arba smagiai leisite laiką žaisdami tinklinį ar badmintoną.

Atlantidos miestas (išskirtinė ekskursija)

Išskirtinės nardymo kelionės metu jūs patirsite nepamirštamų įspūdžių ir jūroje nardysite net du kartus: pirmiausia įspūdingame Nuskendusiame mieste – faraonų miesto griuvėsiuose, palaidotuose po vandeniu, vėliau – Šarm Elarab Mahmya.
Tai dar ne viskas: šios įsimintinos išvykos metu mėgausitės žvejyba, pusiau povandeniniu laivu ir vandens sportu!

Havajų išvyka jūra (išskirtinė ekskursija)

Išskirtinė ir smagi „Odeon Tours“ išvyka, sudaryta iš dviejų dalių. Pirma dalis (jūroje): turėsite vieną 15-ikos minučių panėrimą, 2 sustojimus paviršiniam nardymui bei 1 sustojimą žvejybai ir vandens sportui.
Antroji dalis (vakarėlis): sustojimai su DJ muzika bei smagia Lotynų Amerikos šokio sesija (salsa, zumba ir tango).
Mėgaukitės išvyka visą dieną ragaujant šviežių sezoninių vaisių ir „International Virgin“ kokteilių. Išskirtinę kelionę vainikuos gardūs pietūs su jūros gėrybėmis ir barbekiu.

Piratų lobis

Ypač vaikų ir visos šeimos mėgiama išvyka – pasinaudokite proga patirti kai ką unikalaus! Pasijuskite tikrais piratais plaukdami milžinišku ir išskirtiniu laivu. Pirmasis sustojimas bus Oranžinėje saloje su animatorių komanda, kurie kartu su vaikais ieškos piratų lobio, o suaugę tuo tarpu ilsėsis bei mėgausis maudynėmis saloje.
Išvykos pabaigoje turėsite galimybę 45 minutes paplaukioti pusiau povandeniniu laivu.

Nardymas

Neturite nardymo patirties? Ne bėda! Galėsite išbandyti nardymą su profesionaliu instruktoriumi ir pažinti koraliniais rifais nusėtą povandeninį pasaulį.
Į kainą įskaičiuoti 2 panėrimai, gardūs pietūs, įranga. Pasimėgaukite išskirtiniais ir nepamirštamais potyriais po vandeniu!


Paviršinis nardymas

Nerasite patrauklesnės vietos paviršiniam nardymui!
Sustosite pačiose gražiausiose Raudonosios jūros vietose. Turėsite puikią galimybę pasimėgauti kelione jūra, maudynėmis bei nepaprasto povandeninio pasaulio vaizdais.


Egipto Venecija

Kviečiame į gražųjį Egipto Venecija vadinamą El Gouna kurortą. Pakeliui į El Gouna mėgausitės patogia jachta ir joje patiektais pusryčiais.
El Gounoje pamatysite nuostabaus grožio 7 skirtingas lagūnas. Sustosite išskirtinėje nardymo vietoje – „Delfinų namuose“. Ekskursijoje taip pat mėgausitės gardžiais jūros gėrybių pietumis, plaukimu laivu su įstiklinta povandenine korpuso dalimi bei žvejyba!


Orange Bay sala

Kviesime atsikvėpti nuostabioje Raudonosios jūros saloje – Orange Bay. Sala garsėja įspūdingais koraliniai rifais, margaspalvėmis žuvimis ir užburiančia ramybe. Galėsite neskubėdami ilsėtis, mėgautis saulės voniomis bei stebėti spalvingus rifus šalia salos.
2 kartus sustosite paviršiniam nardymui atviroje jūroje virš nepaprasto grožio rifų. Laive bus patiekti gardūs pietūs.


Plaukimas panoraminiu povandeniniu laivu

Pamatykite nepaprastą povandeninį pasaulį iš labai arti!
Hurgada traukia unikaliais Raudonosios jūros gyventojais, augmenija ir koraliniais rifais. Pasinaudokite išskirtine galimybe 45 minutes paplaukioti unikaliu povandeniniu panoraminiu laivu.
Vėliau persikelsite į išskirtinę stotį vandenyje, kur 45 minutes mėgausitės paviršiniu nardymu virš magiško grožio koralų.


Nardymo rojus Sharm El Naga

Sharm El Naga – nardymo rojus Hurgadoje! Šio kurorto ypatybė – visai šalia kranto esantis koralų rifas, kuris driekiasi net 2 km.
Kviečiame į šią unikalią ir plačiai žinomą nardymo išvyką Raudonojoje jūroje: krištolo skaidrumo vandenyje išvysite nepaprastai gražias povandeninio pasaulio būtybes. Pažadame – patirsite nepamirštamų įspūdžių!
Į kelionę įskaičiuoti nardymo reikmenys ir pietūs.


3 valandų pasivažinėjimas keturračiais

Leiskitės į neužmirštamą nuotykį keturračiais po Egipto dykumą. Mėgausitės adrenalino pliūpsniu skriedami įkaitusio dykumos smėlio kalvomis ir pakalnėmis.
Išvykos metu užsuksite į jaukią beduinų palapinę išgerti tradicinės beduinų arbatos, išbandysite beduinų kaljaną bei jodinėjimą kupranugariais.


Sacharos parkas

Patirkite įsimintiniausią ryto nuotykį dykumoje! Tai be galo smagi išvyka aktyvių pramogų mėgėjams.
Leiskitės į malonaus adrenalino pilną pasivažinėjimą džipais ir keturračiais dykumoje. Aplankysite beduinų kaimą su terariumu. Turėsite galimybę patys vairuoti kartingus ir pajodinėti kupranugariais.


Atradimai Safaryje

Patirkite įsimintiniausią ryto nuotykį dykumoje! Tai be galo smagi išvyka aktyvių pramogų mėgėjams. Leiskitės į malonaus adrenalino pilną pasivažinėjimą džipais ir keturračiais dykumoje. Aplankysite beduinų kaimą su terariumu. Turėsite galimybę patys vairuoti kartingus ir pajodinėti kupranugariais.


Apžvalginė Hurgados ekskursija

Pasinaudokite puikia proga vienoje ekskursijoje suderinti pramogas, Egipto kultūros pažinimą ir malonų apsipirkimą. Šios ekskursijos metu aplankysite garsiausią Hurgados miesto mečetę – El Mina, taip pat pasivaikščiosite miesto centre esančiu šurmuliuojančiu ir jaukiu New Marina bulvaru. Vėliau vyksite į Smėlio miestą, užburiantį milžiniško dydžio smėlio skulptūromis.
Kelionės pabaigoje jums parodysime unikalias, vietinių ir turistų itin mėgstamas, suvenyrų bei parfumerijos parduotuves.


Delfinų šou

Viena mėgiamiausių šeimos išvykų! Apsilankysite „Dolphin House“ (Delfinų namuose), kur stebėsite įspūdingą ir smagų šou su delfinais bei ruoniais.
Už papildomą mokestį galėsite paplaukioti su delfinais!


Pasiplaukiojimas su delfinais

Pasinaudokite unikalia galimybe paplaukioti su delfinais! Šie gyvūnai be galo protingi, draugiški ir ypač teigiamai veikia žmogaus sveikatą bei emocinę būklę.


Turkiška pirtis + 45 min. masažas

Kviečiame pasimėgauti autentiška ir be galo malonia turkiškos pirties programa, į kurią įtraukta odos priežiūra ir gilus epidermio valymas, pasitelkiant sauną, garinę pirtį, sūkurinę vonią ir putų pilingą.
Vėliau jūsų lauks malonus viso kūno masažas, kurį atlieka tik profesionalūs terapeutai. Masažo metu naudojamas specialius taškų spaudimas: nustebsite, kai visi raumenų skausmai akimirksniu sumažės!


Kleopatros paketas

Kviečiame pasijusti tarsi senovės Egipto karaliene/karaliumi ir nerti į giliai atpalaiduojančią programą. Turkiškoje pirtyje Jums bus pasiūlytas kūno pilingas su kokosu ar kava, pienu ir aliejais, taip pat malonus rankų ir kojų šveitimas bei kvapni šokolado kaukė veidui.
Vėliau mėgausitės itin maloniu viso kūno masažu. Procedūras atlieka tik profesionalūs terapeutai.


Prieš išvykdami į kelionę ekskursiją Egipte galite rezervuoti keliones@coraltravel.lt ar pas jus aptarnaujantį vadybininką. Egipte jums patars mūsų Coral Travel atstovas.