Coral Travel Lithuania Coral Travel Elite Service

Coral Travel Elite– aukščiausios kokybės poilsis išrankiausiam skoniui!

Coral Travel Elite -  tai išskirtinio poilsio koncepcija, kuri užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas  ir aptarnavimą kiekviename žingsnyje pačiam išrankiausiam skoniui!

 

Coral Travel Elite viešbučiai – tai kruopščiai atrinkti, išskirtinės kokybės viešbučiai, žavintys prabanga, unikaliu stiliumi, aukščiausiais aptarnavimo standartais, gurmanišku maistu ir pramogų įvairove.

Elite viešbučių grupę sudaro išskirtiniai viešbučiai, kur ne tik galėsite mėgautis prašmatniu poilsiu, bet ir unikaliomis viešbučių erdvėmis, privačiais paplūdimiais, geriausiais restoranais ir aptarnavimu.  

Sporto kompleksai, golfo aikštynai, teniso kortai – jūsų aktyviam laisvalaikiui. Ramiam poilsiui – SPA centrai, turkiškos pirtys (hamamai), saunos bei grožio paslaugos ir procedūros.

Mėgstantiems privatumą arba norintiems išskirtinai romantiško poilsio dviems, rekomenduojame rinktis vilas su privačiais baseinais ir sodais, kurios saugos Jūsų privatumą ir suteiks nepamirštamos romantikos dvelksmą.

Mes vienintelis kelionių organizatorius Lietuvoje, galintis pasiūlyti išskirtinio poilsio koncepciją ir pakviesti mėgautis aukščiausios kokybės viešbučiais, aptarnavimu ir mūsų atstovų Antalijoje dėmesiu.

Unikalių paslaugų paketas ir išskirtinis dėmesys viso poilsio metu leis kiekvienam Coral Travel Elite Klientui mėgautis ypatingai aukšto lygio poilsio ypatumais.