Slapukų ir kitų tinklapio indikatorių politika

  1. UAB „Coral Travel Lithuania“ j.a.k. 305643868, buveinės adresas Konstitucijos pr. 26, Vilnius (toliau – Bendrovė) gali naudoti slapukus, tinklapio indikatorius ir kitas technologijas.
  2. Slapukai tai tekstinė informacija, kurią tinklapis persiunčia į naršyklės slapukų failą esantį Jūsų kompiuterio kietajame diske.Taip tinklapis gali atpažinti kai lankotės kitą kartą, arba atsiminti atitinkamą informaciją apie Jus. Tai informacija, kokiuose vidiniuose puslapiuose lankėtės, kokius menu punktus pasirinkote, specifinę informaciją kurią įvedėte į formas esančias šiame tinklapyje, jūsų vizito laikas ir datos. Naudojant slapukų technologiją, renkami tik anoniminiai statistiniai duomenys apie vartotojus. Informacija, gauta slapukų pagalba, nėra paskirta konkrečiam asmeniui ir neleidžia jo identifikuoti
  3. Naudojamų slapukų tipai:
    • Trečiųjų šalių slapukai. Mūsų interneto svetainėje naudojami „Google Analytics" slapukai, skirti analizuoti svetainės lankomumą. „Google Analytics" anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi mūsų svetaine, bei kokios svetainės dalys buvo naršomos lankytojų. Šie slapukai yra sukurti „Google Analytics". Plačiau apie „Google Analytics" - http://www.google.com/analytics. Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje politikoje nurodytais tikslais.
    • Pirmosios šalies (mūsų) slapukai. Tie slapukai, kuriuos mes naudojame siekdami užtikrinti tinkamą mūsų interneto svetainės funkcionavimą.
  4. Svetainės naudotojas išreiškia savo išankstinį laisvanorišką sutikimą leisti Bendrovei įrašyti slapukus spausdamas mygtuką „SUTINKU“ žemiau nurodytu būdu: „Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus ir jų ištrynimą galite rasti www.allaboutcookies.org. Naršyklės nustatymais jūs galite ištrinti arba blokuoti visus Slapukus, bet tokiu atveju dalis Svetainės gali neveikti.
  5. Duomenys apie kaupiamus slapukus:
  6. Bendrovė taip pat gali naudoti ne tik slapukus, bet ir tinklapio indikatorius. Tinklapio indikatorius yra elektroninis vaizdas, vadinamasis "vieno pikselio" (1x1) arba GIF formato vaizdas. Tinklapio indikatorius lankytojo kompiuteryje atpažįsta tam tikrą informaciją, pvz. slapuko numerį, puslapio peržiūros laiką ir datą ir puslapio, kuriame yra tinklapio indikatorius, aprašą. Jūs galite padaryti kai kuriuos tinklapio indikatorius nenaudojamais, atsisakydami slapukų, kurie yra susieti su tokiais tinklapio indikatoriais. Tinklapių indikatoriai gali būti naudojami siekiant nustatyti ar Jums siųsti laiškai buvo atidaryti.