Situacija pasaulyje nuolat keičiasi, o kartu su ja kinta ir saugumo reikalavimai keliaujantiems. Planuojant kelionę, prašome vadovautis atsakingų institucijų rekomendacijomis.

Būkime sąmoningi ir saugokime vieni kitus.

Galiojant Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijai susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į nuo COVID-19 paveiktas šalis, keliautojas prisiima visas galimas rizikas ir neigiamas pasekmes, susijusias su turizmo paslaugų teikėjų nustatytais papildomais saugumo reikalavimais ir/ar įvestais paslaugų teikimo pakeitimais, kurių apimtis priklausys nuo priimančioje šalyje įtvirtinto teisinio reglamentavimo.

Kad kelionė vyktų sklandžiai, susipažinkite su nuolat atnaujinama informacija keliaujantiems bei patikrinkite galiojančius atvykimo į šalį reikalavimus LR Užsienio reikalų ministerijos tinklapyje, Sveikatos apsaugos ministerijos puslapyje bei parsisiųskite programėlę „Keliauk saugiai“.

Taikomi reikalavimai ir apribojimai vykstant į TURKIJĄ (atnaujinta 2022.06.01):

Reikalavimai Lietuvos piliečiams vykstant į šalį Reikalavimai grįžtant į Lietuvą

Nuo 2022 m. birželio 1 d. atvykstantiems į Turkijos Respubliką netaikomi jokie su kelionėmis susiję COVID-19 ligos valdymo apribojimai.

Vykstantiems į Turkiją specialios registracijos formos (entry form) pildyti nereikia, nereikalaujama ir specialaus HES kodo (Hayat Eve Sigar, HES kodo turėjimo prievolė panaikinta).

Rekomenduojame įsigyti sveikatos draudimą, kuris, esant reikalui, padengtų visas gydymo nuo COVID-19 išlaidas Turkijoje. Neturint draudimo, gydymo išlaidas gydymo įstaigoje Turkijoje turės padengti pacientas.

Nuo 2022 m. gegužės 1 d. atvykstant į Lietuvą iš bet kurios pasaulio valstybės netaikomi jokie su kelionėmis susiję COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo apribojimai:

 • draudimo užsieniečių atvykimui nėra;
 • nereikia pildyti keleivio anketos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje;
 • nereikia atlikti tyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), net jei asmuo nėra vakcinuotas ar persirgęs;
 • nereikia izoliuotis.

Plačiau

Izoliacijos sąlygos TURKIJOS viešbučiuose:

 • Jeigu „Coral Travel Lithuania“ svečiui kelionės metu bus diagnozuotas COVID-19, tačiau gydymas sveikatos priežiūros įstaigoje nėra būtinas, jam gali būti suteikiamas nemokamas apgyvendinimas viešbutyje būtinos izoliacijos laikotarpiui;
 • Svečių izoliacijai yra paskiriami tik viešbučio nustatyti kambariai. Priskirtų kambarių tipas gali nesutapti su svečių apgyvendinimui užsakytu kambario tipu;
 • Izoliacijos metu svečiams bus teikiamos viešbučio numatytos kambario valymo ir maitinimo paslaugos. Izoliacijos metu alkoholis neteikiamas;
 • Įgalioti Turkijos institucijų atstovai gali bet kada atlikti izoliacijos patikrinimus ir esant poreikiui apsilankyti izoliavimo kambariuose;
 • Priklausomai nuo viešbučio užimtumo arba esant kitokiems Turkijos Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymams, viešbučiai turi teisę už izoliacijai priskirtus kambarius imti papildomą mokestį.

Taikomi reikalavimai ir apribojimai vykstant į EGIPTĄ (atnaujinta 2022.04.29):

Reikalavimai Lietuvos piliečiams vykstant į šalį Reikalavimai grįžtant į Lietuvą

Keliautojai (įskaitant vaikus nuo 12 m.), privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikti COVID-19 PGR testą arba COVID-19 antigenų testą (laikas skaičiuojamas nuo tyrimo datos, ne nuo rezultato gavimo laiko) bei pateikti neigiamą testo rezultatą. Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą arabų arba anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Taip pat būtina turėti sertifikato kopiją, kuri paliekama oro uoste. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Tyrimo rezultatų pažymėjimas/Test Certificate). Sertifikatai, neturintys QR kodo, negalioja.

Testo reikalavimas netaikomas:

 • persirgusiems ir turintiems vieną vakcinos dozę, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu. Privaloma pateikti persirgtos ligos bei vakcinacijos dokumentus;
 • vakcinuotiems, turintiems ES COVID skiepų sertifikatą, patvirtinantį skiepijimą pagal pilną skiepų schemą (nuo 2 vakcinos praėję daugiau nei 14 dienų paskiepytiems AstraZeneca (Vaxzevria), Moderna (Spikevax), Pfizer-BioNTech (Comirnaty), Sinopharm, Sinovac arba Sputnik V arba po vienos vakcinos praėję daugiau kaip 14 dienų paskiepytiems Janssen) su QR kodu;
 • vaikams iki 12 m ir vykstantiems tranzitu.

Visi keliautojai (įskaitant ir vaikus), 48 val. prieš numatomą kelionę privalo užpildyti Egipto sveikatos ir gyventojų ministerijos internetiniame puslapyje pateiktą elektroninę formą visitegypt.gov.eg. Iš anksto užpildę elektroninę formą palengvinsite sienos kirtimo procedūras.

Rekomenduojama būtinai apsidrausti sveikatos ir kelionių draudimu, o su draudimo sąlygomis išsamiai susipažinti dar prieš išvykstant į kelionę.

Nuo 2022 m. gegužės 1 d. atvykstant į Lietuvą iš bet kurios pasaulio valstybės netaikomi jokie su kelionėmis susiję COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo apribojimai:

 • draudimo užsieniečių atvykimui nėra;
 • nereikia pildyti keleivio anketos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje;
 • nereikia atlikti tyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), net jei asmuo nėra vakcinuotas ar persirgęs;
 • nereikia izoliuotis.

Plačiau

Izoliacijos sąlygos EGIPTO viešbučiuose:

 • Jei atvykusiam asmeniui patvirtintas teigiamas COVID-19 testo rezultatas, kai testas atliekamas oro uoste tik atvykus, Egipto vyriausybė įsipareigoja padengti apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas užsakytame arba kitame viešbutyje. Papildomai mokėti nereikia iki numatytų atostogų pabaigos. Jei turistas nepasveiksta ir neišskrenda laiku, už pratęstą gyvenimą viešbutyje ir naują skrydžio bilietą moka iš savo lėšų. Prieš 72 val. iki skrydžio atgal, keleivis, kuriam buvo nustatytas COVID-19, privalo atlikti PGR testą už savo lėšas arba kreiptis į savo draudimo bendrovę.
 • Jei atostogų metu turistas suserga lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame viešbučio kambaryje (turistas gyvena viešbutyje nemokamai iki pasveikimo; gavus neigiamą testo rezultatą, turistas už apgyvendinimą viešbutyje iki skrydžio laiko apmoka savo lėšomis). Maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį. Už pakartotinius testus turistas moka savo lėšomis. Kartu keliaujantys asmenys apžiūrimi gydytojo. Jei reikalingas testas, jį keliautojai atlieka savo lėšomis. Jei testas neigiamas, gali laisvai toliau atostogauti savo viešbutyje iki numatytų atostogų pabaigos arba išvykti į Lietuvą už savo lėšas.
 • Jei būdamas Egipte turistas suserga sunkia COVID-19 forma, jis gydomas valstybinėje ligoninėje. Gydymą apmoka Egipto Sveikatos Ministerija. Už pakartotinius testus turistas moka savo lėšomis. Jei pasveikęs turistas skrenda ne savo numatytą dieną, bilieto keitimo išlaidas prisiima pats turistas. Keliautojų grįžimas iš atostogų krypčių po izoliacijos nėra dengiamas draudimo. Kelionių organizatorius įsipareigoja padėti savo keliautojams sugrįžti į Lietuvą. Kartu keliaujantys asmenys taip pat ištiriami ligoninėje (nemokamai). Jei reikalingas testas, jį keliautojai atlieka savo lėšomis. Jei testas neigiamas, gali laisvai toliau atostogauti savo viešbutyje iki numatytų atostogų pabaigos arba išvykti į Lietuvą už savo lėšas.

Dėmesio! Skiepijimo schemą sudaro:

 • antra vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;
 • viena vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;
 • bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu.

Atkreipiame dėmesį, kad po vakcinos dozės suleidimo turi praeiti ne mažiau kaip 14 dienų. Trečioji dozė yra sustiprinamoji ir ji pradeda galioti tą pačią dieną po jos gavimo.

Jūsų patogumui, bendradarbiaujame su 5-iomis klinikomis, kuriose mūsų klientams taikomos specialios kainos atliekant PGR ar antigeno tyrimus. Informaciją apie testų kainas ir kaip užsiregistruoti Jums patogioje laboratorijoje rasite čia.

Planuojant atostogas, rekomenduojame įsigyti Kelionių draudimą. Bendradarbiaudami su Baltijos šalių draudimo lyderiu „BTA“, siūlome pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančią draudimo rūšį. Su draudimo kompanijos siūlomais planais galite susipažinti paspaudę čia. Jeigu norite apsidrausti nuo kitų rizikų, kurios nepaminėtos siūlomose planuose, prašome susisiekti su mūsų kelionių konsultantais el. paštu keliones@coraltravel.lt.

Dokumentai kelionės metu:

 • Kelionės dokumentai;
 • Asmens dokumentas / pasas (galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos datos);
 • COVID-19 tyrimo ar skiepų sertifikatą, turintį QR kodą, jeigu jis yra būtinas;
 • Kelionės draudimo polisas.

Kelionės metu oro uoste ir lėktuve būtina laikytis higienos rekomendacijų ir nurodymų: dėvėti kaukes visose viešose erdvėse, dezinfekuoti rankas, išlaikyti atstumą tarp kitų keleivių.

Atvykus į šalį būtina laikytis tos šalies vidaus taisyklių: dėvėti kaukes ten, kur prašoma, pvz. išėjus iš viešbučio teritorijos. Atvykimo į šalį metu Jums bus suteikta visa informaciją apie šalyje galiojančius reikalavimus, susijusius su COVID-19 prevencija.

Saugios kelionės ir nuostabių įspūdžių Jums linki „Coral Travel Lithuania“.

Su mumis kiekviena kelionė ypatinga!