Žmogiškųjų išteklių politika „Coral Travel Lithuania"

Manome, kad didžiausias įmonės turtas yra kompetentinga komanda. Kvalifikuotų, atvirų nuolatiniams pokyčiams, pasirengusių dirbti kintančioje tarptautinėje aplinkoje ir tobulėti darbuotojų dėka galime pasiekti dar aukštesnį klientams teikiamų paslaugų lygį ir kartu kurti puikią darbo aplinką, kuria didžiuojamės.

Mūsų tikslai

  • būti geidžiamu ir patraukliu darbdaviu
  • besivystančios komandos pagalba palaikyti dinamišką darbo aplinką
  • išlaikyti lojalumą įmonės vertybėms ir profesinės etikos standartams
  • palaikyti darnią komandą, dirbančią pagal mūsų organizacijos kultūrą ir plėtros strategiją

Nuolat ieškome savo srities profesionalų, atvirų naujoms galimybėms tarptautinėje komandoje. Jeigu šiuo metu puslapyje nematote skelbimų dėl konkrečių pareigų, nedelsdami siųskite gyvenimo aprašymą adresu hr@coraltravel.lt. Būtų gerai, jeigu pridėtumėte trumpą nuorodą, kokia turizmo veiklos sritis Jus domina.

Įmonė nuolat auga ir vystosi, taigi atsiradus galimybei būtinai su Jumis susisieksime. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymo siuntimas bus laikomas Jūsų leidimu tvarkyti gyvenimo aprašyme pateiktus asmens duomenis. Tai atliksime tik įdarbinimo tikslais ir laikydamiesi griežčiausio konfidencialumo.

Kandidatus renkamės laikydamiesi lygių galimybių politikos, atsižvelgdami į ankstesnę patirtį, kvalifikaciją ir motyvaciją. Gerbiame kandidatų laiką, todėl grįžtamąjį ryšą suteikiame visiems pokalbiuose dalyvavusiems kandidatams.

Kiekvienas naujai priimtas darbuotojas gauna reikalingus pagal pareigas mokymus ir kolegų pagalbą. Vidiniai bei išoriniai mokymai organizuojami atsižvelgiant į periodinio veiklos vertinimo rezultatus bei įmonės strategiją.