Turkija Kusadasi Keliones Coral Travel Lithuania
KUŠADASIS
Ideali vieta aktyviam poilsiui

Atostogos Kušadasyje

Jei dar nežinote, kuriame mieste praleisti artėjančias atostogas, Kusadasi yra stiprioji šių metų mūsų kelionių agentūros parengto pasiūlymo vieta. Kurortas pasirodys puikus pasirinkimas ne tik poroms ir draugų grupėms, bet ir šeimoms su vaikais - dėl daugybės lankytinų vietų čia neįmanoma nuobodžiauti. Patiems mažiausiems patiks didžiulis „Adaland“ vandens parkas, siūlantis puikią pramogą įvairių tipų baseinuose, taip pat delfinariume ir specialioje nardymo zonoje. Tokiame mieste, kaip Kusadasi, atostogas galima organizuoti aktyviai, pasinaudojant galimybe užsiimti vandens sportu - ši pasaulio dalis yra rojus, ypač skirtas burlenčių mėgėjams. Taip pat nenusivilsite pasivaikščiojimų metu, nes mieste yra daug paminklų (verta aplankyti, pavyzdžiui, Balandžių salą, puikų įspūdį daro ir vietinės mečetės) bei jaukūs restoranai, kuriuose patiekiami turkų ir Viduržemio jūros regiono valgiai. Daugeliui atostogas planuojančių turistų Kusadasi yra svajonių tikslas - regione dera saulėtas oras, nuostabios gamtos sąlygos, dangiški paplūdimiai, daugybė restoranų ir poilsio vietų ir įdomi architektūra.


Kušadasis 2021

Šios Turkijos dalies viešbučiai paprastai yra prabangūs ir garantuoja galimybę naudotis daugybe papildomų paslaugų, tokių kaip: irklentės vaikams, baseinai, gultų nuoma, SPA. Atostogos Kusadasi mieste bus sėkmingos ne tik dėl gamtos ir kultūros turtingumo šioje vietovėje, bet ir dėl nakvynės apartamentuose, kurie visiškai pateisina turistų lūkesčius. Plėtodami kelionių pasiūlymus, susijusius su artėjančiu atostogų sezonu, daugiausia dėmesio skyrėme svarbiausiems mūsų biuro prioritetams, ty garantuoti jums ir jūsų artimiesiems patogų poilsį su galimybe skaniai pavalgyti pagal „viskas įskaičiuota“ variantą ir organizuoti atostogas švariai , patogūs apartamentai. „Kušadasi 2021“ pasiūlymas pirmiausia grindžiamas patikrintais, patikimais viešbučiais, kur darbuotojai visada pasirengę padėti klientams ir tuo pačiu profesionaliai atlieka savo pareigas.

Naudinga informacija

  • Kalba: turkų, tačiau viešbučių, restoranų ir laisvalaikio įstaigų darbuotojai dažnai taip pat vartoja anglų kalbą.
  • Viza: būtina.
  • Plotas: virš 260 km2.
  • Gyventojų skaičius: apie 80 000.
  • Valiuta: Turkijos lira.
  • Skiepai: nereikia.
  • Dominuojanti religija: islamas.
Kušadasis - žemėlapis
Orai
Kušadasis
Šiuo metu
19/08/2022
giedra

saulėtekis : 06:29:49
saulėlydis : 20:00:04

temperatūra
31oC
20/08/2022
šeštadienis
giedra

temperatūra

diena
32oC

naktis
26oC
21/08/2022
sekmadienis
giedra

temperatūra

diena
32oC

naktis
24oC
22/08/2022
pirmadienis
giedra

temperatūra

diena
30oC

naktis
23oC
23/08/2022
antradienis
giedra

temperatūra

diena
28oC

naktis
23oC
24/08/2022
trečiadienis
debesuota su pragiedruliais

temperatūra

diena
29oC

naktis
23oC

Klimatas Kušadasyje

Klimatas švelnus, jam būdingas karštas vasaros sezonas, kurio temperatūra siekia daugiau nei 35 laipsnius šilumos. Šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis, o šalčiausias - sausis (apie 10 laipsnių).

Regionai Kušadasyje

Kušadasyje yra keletas paplūdimių, o uosto rajone taip pat gausu lankytinų vietų.