Kemeras Turkija Keliones Coral Travel Lithuania
KEMERAS
Gražių peizažų kraštas

Atostogos Kemere

Už miškų, už kalnų, gražioje žalioje žemėje, yra garsiausias Turkijos kurortas Turkijos Rivjeroje - Kemeras. Šis pasakiškas miestas yra tik 55 km į pietvakarius nuo Antalijos ir yra tiesiai didingų Tauro kalnų papėdėje. Anksčiau tai buvo nedidelis žvejų kaimelis, kuris laikui bėgant virto moderniu turizmo centru su plačia viešbučio baze, esančia palei pakrantę, todėl ji sukuria puikias sąlygas aktyviam poilsiui. Pilnai įrengtas uostas Kemere yra svajonių vieta buriavimo entuziastams.


Kemero Atostogos

Krištolo skaidrumo jūra, kurioje visi vandens sporto žinovai bus išprotėję, vešlūs pušynai, besitęsiantys kilometrų atstumu, citrusinių giraičių ir kalnų artumas padaro ją vienu populiariausių turistinių regionų šioje Viduržemio jūros dalyje. Tahtali kalnas yra aukščiausia kalva šioje Turkijos dalyje, kuri tiesiogine to žodžio prasme gražiai papildo vietinį kraštovaizdį. Į viršų galite pakilti keltuvu, kuriame telpa iki 80 žmonių. Galimybė pasigrožėti kvapą gniaužiančiais jūros, kalnų ir Olympos Beydaglan Millia parko nacionalinio parko vaizdais tiesiai iš apžvalgos aikštelės kalno viršūnėje bus nepamirštama patirtis. Į pietryčius nuo Kemero yra senovinio Olympos miesto griuvėsiai, kur rasite romėnų pirčių ir pylimų griuvėsius bei mišku apaugusius būstų ir šventyklų griuvėsius. Šios vietos ypatumas yra reiškinys su graikišku pavadinimu Chimera ir turkų Yanas. Tai liepsnojančios dujos, ištekančios iš žemės gelmių. Homeras „Iliadoje“ rašė, kad tai yra požeminės pabaisos su liūto galva, ožkos ir drakono uodegos kvėpavimas. Taip pat verta aplankyti senovės miestų griuvėsius: Phaselis, kur išsaugotas senovinis akvedukas ir teatras, Finike, Myra su daugybe senovinių pastatų liekanų ir po žemės drebėjimo nuskendusia Kekova, kuria galima grožėtis tik nuo valties denio. , nes ten draudžiama nardyti ir maudytis.

Kemeras 2021

Kemeras yra puiki atostogų kryptis. Šis regionas yra pasinėręs į gamtą, tačiau tuo pat metu tai ir klestintis turistinis kurortas. 2020 metų sezonui mes paruošėme platų šio regiono viešbučių asortimentą nuo 3 * - 5 * liukso klasės, su „Ultra“, „viskas įskaičiuota“, „pilnas“ ir „dalinis maitinimas“ patiekalais, kad galėtumėte patys atrasti vietinius skonius. O šeimoms siūlome viešbučius su šeimos koncepcija - lenkų animacija - kurie puikiai tiks šeimos atostogoms.

Kemeras - žemėlapis
Orai
Kemeras
Šiuo metu
19/05/2022
giedra

saulėtekis : 05:48:09
saulėlydis : 20:00:57

temperatūra
15oC
20/05/2022
penktadienis
giedra

temperatūra

diena
21oC

naktis
17oC
21/05/2022
šeštadienis
giedra

temperatūra

diena
22oC

naktis
17oC
22/05/2022
sekmadienis
giedra

temperatūra

diena
23oC

naktis
18oC
23/05/2022
pirmadienis
giedra

temperatūra

diena
25oC

naktis
21oC
24/05/2022
antradienis
giedra

temperatūra

diena
24oC

naktis
20oC

Naudinga informacija

  • Laikas: + 1 valanda, palyginti su Lenkijos laiku
  • Viza: pasas turėtų galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo atvykimo dienos
  • Skrydis iš Vilniaus: apie 3 val.
  • Kalba: turkų, tačiau turistinėse vietose anglų kalba yra privaloma
  • Valiuta: vietinė valiuta yra Turkijos lira. Verta su savimi pasiimti dolerius ar eurus, nes paprastai galite atsiskaityti šiomis valiutomis
  • Religija: Turkija oficialiai yra pasaulietinė valstybė, tačiau 99% turkų išpažįsta islamą
  • Sostinė: Ankara, bet didžiausias miestas yra Stambulas (maždaug 12 mln. gyventojų) 

Regionai Kemere

Važiuodami pušynais ir pušynais palei kelią nuo Antalijos iki Kemerio, praeiname Beldibi kaimą, garsėjantį nuostabiais citrusinių giraitėmis, žaliais miškais ir švariu, bet akmenukų paplūdimiu. Goynuke pakrantė išmarginta daugybe įlankų ir urvų. . Vietinės gamtos grožis, kur šalia auga palmės. Kaktusai ir pušys daro didžiulį įspūdį visiems turistams. Kiris yra gražioje vietoje esantis kurortas, yra gražūs paplūdimiai, skaidri jūra, vaizdingos įlankos ir miškai, o po to dieną paplūdimyje, vakare galite nueiti į vieną iš vietinių restoranų.Kilometrų atstumu nuo Kiris yra pasakiškas Camyuva kaimas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Jaučio kalnus.

Kemero regiono paplūdimiai, nepaisant to, kad jie dažniausiai yra akmenuoti ir uolingi, yra vieni švariausių Turkijos Rivjeroje ir išsiskiria Mėlynosios vėliavos sertifikatu, kuris suteikiamas švariausiems Europos Sąjungos paplūdimiams. Žaviausiu laikomas „Moonlight“ paplūdimys su ryškiu smėliu. Tai perlas „Kemero paplūdimių“ karūnoje. Paplūdimyje galite grožėtis vaizdingais vaizdais, todėl laikoma idealia vieta romantiškiems pasivaikščiojimams besileidžiančios saulės spinduliuose. Puikus Kemero regiono kraštovaizdis yra puikus atostogų atostogų fonas.

Rekomenduojami pasiūlymai
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Rekomenduojami viešbučiai Kemere

Kemeras yra stebuklingas, neįprastas, žavus ir sukelia priklausomybę! Yra viskas, apie ką žmogus gali tik pasvajoti, atsipalaiduoti ir tingėti. Peržiūrėkite rekomenduojamus viešbučius Kemere ir mėgaukitės išsvajotomis atostogomis.