Belekas Turkija Keliones Coral Travel Lithuania
BELEKAS
Prabangus poilsis istoriniame kurorte

Atostogos Beleke

Turistai, kurie nori apsistoti geriausiuose viešbučiuose Beleke, tikrai ras sau tinkamo. Šiame Turkijos regione lankytojų laukia viskas, kas atostogas paverčia nerūpestingomis ir maloniomis. Visų pirma, tai poilsis daugybę patogumų turinčiuose kambariuose. Taip pat daugybė poilsio ir sporto pramogų bei „viskas įskaičiuota“ programa, tad lieka tik rasti laiko savo svajonių atostogoms Beleke. Sporto aikštės, baseinai, grožio salonai, turkiškos pirtys ir net vandens parkai, štai kokias pramogas savo svečiams siūlo Beleke įsikūrę viešbučiai. Viešbučių restoranuose rasite patiekalų iš įvairiausio pasaulio šalių. Pasirinkę Beleko regioną kaip atostogų vietą, būsite patenkinti aukščiausio lygio paslaugomis.


Belekas 2021

Regionas ypač garsėja puikiais golfo aikštynais, į kuriuos, išbandyti savo jėgas, atvyksta golfo mėgėjai iš viso pasaulio. Poilsiaujant Beleke Jūs taip pat turėsite galimybę lengvai pasiekti ir kitas lankytinas vietas, kurias verta aplankyti, pavyzdžiui, Sidė ir Antalija bei senovės Pergo ir Aspendos miestų liekanas. Gamtos mylėtojai taip pat ras ką veikti - jeigu Jūsų neužburs unikalus pušynų mikroklimatas, aplankykite Karaalioglu parką, Kurşunlu krioklius ar išskirtinio grožio Žaliajį kanjoną. Taigi atostogas Beleke galima praleisti įvairiai, nuo saulės vonių ar sporto pramogų, derinant su pažintinėmis kelionėmis ar apsipirkimu prekybos centruose, dėl to Belekas 2021  yra idealus pasiūlymas turistams, turintiems įvairių norų.

Naudinga informacija

  • Laikas: skirtumas su Lietuva +1 valanda (žiemą), o vasarą laikas yra tas pats
  • Skrydis iš Vilniaus: apie 3 val.
  • Kalba: turkų, tačiau kurortiniuose regionuose susikalbėsite ir anglų, rusų kalbomis
  • Viza: norint kirsti Turkijos sieną užtenka galiojančio paso (turi galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo grįžimo į Lietuvą dienos)
  • Religija: Turkija yra pasaulietinė valstybė, tačiau 99% turkų išpažįsta islamą.
  • Geografija: Belekas yra pietvakarinėje Turkijos dalyje, į rytus nuo Antalijos, prie Viduržemio jūros. Jis įsikūręs lygumoje.
  • Valiuta: Turkijos lira.
Belekas - žemėlapis
Orai
Belekas
Šiuo metu
27/01/2023
debesuota su pragiedruliais

saulėtekis : 07:02:10
saulėlydis : 17:14:34

temperatūra
17oC
28/01/2023
šeštadienis
nepastovus lietus

temperatūra

diena
15oC

naktis
12oC
29/01/2023
sekmadienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
14oC

naktis
11oC
30/01/2023
pirmadienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
13oC

naktis
11oC
31/01/2023
antradienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
13oC

naktis
12oC
01/02/2023
trečiadienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
14oC

naktis
10oC

Klimatas Beleke

Vyrauja viduržemio jūros klimatas reiškia, kad atostogas Beleko regione galima planuoti nuo gegužės iki spalio mėnesio. Šiuo laikotarpiu būna aukšta oro ir vandens temperatūra ir beveik nelyja. Žiemos laikotarpis yra šiltas ir lietingas.

Beleko Regionas

Belekas – kurortinis miestas, esantis už 30-ies kilometrų į rytus nuo Antalijos bei 40-ies kilometrų į vakarus nuo Sidės. Belekas garsėja ilga smėlio pakrante, besidriekiančia 13 kilometrų.

Tęsiant pažintį su Beleko vietovėmis, apsilankykite Kiopriuliu kanjone (turk. Köprülü), užimančiame 500 hektarų plotą. Draustinio teritorija sužavės eukalipto giraitėmis, pistacijų ir didingų kiparisų medžiais. Kanjono milžiniški vėžliai – labiausiai pritraukiantys jaunųjų poilsiautojų dėmesį.

Būtinai pamatykite Kuršunlu (turk. Kurşunlu) krioklį, kuris laikomas pagrindiniu Beleko simboliu. Jį pasiekti galėsite eidami miško takeliu, kur pamatysite retų paukščių ir grožėsitės egzotiškais augalais.

Rekomenduojami pasiūlymai
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Rekomenduojami viešbučiai Beleke

Šis regionas išsiskiria prabangiais viešbučiais, siūlančiais aukščiausio lygio paslaugas. Tarp siūlomų garsių viešbučių tinklų, kiekvienas ras idealiai tinkantį savo svajonių atostogoms.