Turkija Alanija Keliones Coral Travel Lithuania
ALANIJA
Auksinio smėlio pajūrys ir vieta, apipinta istorijų

Atostogos Alanijoje

Alanija – vaizdingas kurortas uolėto pusiasalio pakrantėje. Ji vilioja nuostabiais paplūdimiais, puikia turizmui pritaikyta infrastruktūra ir įspūdingais paminklais. Jau daugelį metų Alanija laikoma nuostabiu atostogų centru, kuris yra pakankamai didelis, tad čia nebus nuobodu. Platus pramogų spektras, įskaitant diskotekų įvairovę uostamiestyje, kasmet pritraukia minias jaunų žmonių. Tačiau miesto pakraštyje, toliau nuo šurmulio rasite daugybę šeimos poilsio oazių.


Poilsis Alanijoje

Atostogaudami Alanijoje būtinai aplankykite vakarinę istorinio pusiasalio dalį. Ten rasite auksinį paplūdimį, kurio ilgis siekia 5 km. Legendos byloja, kad būtent į šį paplūdimį Markas Antonijus iš tolimojo Egipto atgabeno daugybę paplūdimio smėlio, įrodydamas savo didžiulę meilę karalienei Kleopatrai, kuriai jis padovanojo įrengtą paplūdimį kaip vestuvių dovaną. Dėl to paplūdimys buvo pavadintas karalienės vardu ir yra laikomas vienu gražiausių ir populiariausių Turkijos paplūdimių. Lobių ieškotojams rekomenduojame aplankyti Korsanlar urvą, esantį po Raudonuoju bokštu. Pasak legendų, būtent šiame urve piratai slėpė savo brangius lobius. Į urvą galite patekti nedideliu laivu arba paplaukioti laivu aplink pusiasalį. Pažymėtina ir Damlatašo olai, kurios pavadinimas reiškia varvantį akmenį,  yra daugiau nei 15 000 metų ir ji garsėja nuostabiais stalaktitų ir stalagmitų dariniais, o pažintinis maršrutas yra net 20 metrų po žeme! Taip pat turite pasižvalgyti po uostą, kuris džiugina čia švartuojamų šiandieninių „galerų“ spalvomis. Vandens sporto mėgėjams rekomenduojame apsilankyti maždaug 20 km nuo Alanijos esančiame vandens parke. Išbandysite unikalių atrakcijų, kurios pradžiugins tiek didelius, tiek mažus keliautojams. Be maudymosi malonumų, turistus sužavės delfinų pasirodymai, o drąsieji turės galimybę paplaukioti su šiais nuostabiais žinduoliais ir pasidaryti „asmenukę“ vandenyje.  Daugiau teiraukitės mūsų atstovo informacinio susitikimo metu.

Alanija 2021

Komandoje, kuri rengia atostogų pasiūlymus Jums, turime specialistus, kurie gimė ir augo Turkijoje. Dabar jie dalijasi su Jumis savo žiniomis, patirtimi ir meile savo šaliai. 2021 m. vasaros sezonui Alanijos regione siūlome „Viskas įskaičiuota“ tipo viešbučius, nuo ekonomiškų ir prabangių variantų.
 

Alanija - žemėlapis
Orai
Alanija
Šiuo metu
27/01/2023
debesuota

saulėtekis : 06:57:41
saulėlydis : 17:11:24

temperatūra
21oC
28/01/2023
šeštadienis
nepastovus lietus

temperatūra

diena
14oC

naktis
13oC
29/01/2023
sekmadienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
15oC

naktis
13oC
30/01/2023
pirmadienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
13oC

naktis
13oC
31/01/2023
antradienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
14oC

naktis
12oC
01/02/2023
trečiadienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
14oC

naktis
10oC

Naudinga informacija

  • Laikas: laiko skirtumas su Lietuva + 1 valanda (žiemą), o vasarą skirtumo nėra
  • Viza: pasas turi galioti ne mažiau nei 6 mėnesius nuo grįžimo į Lietuvą dienos
  • Skrydis iš Vilniaus: apie 3 val.
  • Kalba: turkų, tačiau turistinėse vietose anglų kalba yra privaloma
  • Valiuta: vietinė valiuta yra Turkijos lira. Verta su savimi turėti dolerius ar eurus, nes dažnai galite atsiskaityti ir šiomis valiutomis
  • Religija: oficialiai Turkija yra pasaulietinė valstybė, tačiau 99% turkų išpažįsta islamą
  • Sostinė: Ankara, tačiau didžiausias miestas yra Stambulas (maždaug 12 mln. gyventojų)
  • Klimatas Alanijoje: nuo balandžio iki spalio mėnesio čia yra idealus klimatas ir puikios sąlygos saulės vonių mėgėjams, svajojantiems atsipalaiduoti smėlio paplūdimiuose, todėl Alanija yra populiariausias turistinis Turkijos Rivjeros regionas.

Alanijos regionai

Turkio spalvos jūra, platūs paplūdimiai ir Tauro kalnynas horizonte sukuria puikų peizažą nuostabioms atostogoms. Okurcalar mieste, įsikūrusiame 40 km nuo Alanijos (Antalijos link), yra daugybė prabangių viešbučių, kurie jau daugelį metų yra populiarūs tarp turistų. Konakli garsėja savo smėlio paplūdimiais, o naktinio gyvenimo gerbėjai galės praleisti laiką Alanijos centre. Jei vertinate ramybę ir tylą, Obagolio kaimas, besiribojantis su Alanija, bus puiki vieta atostogoms. Mahmutlare, esančiame apie 14 km nuo Alanijos, paplūdimyje palydint saulę grožėsitės nuostabiai apšviestu naktiniu Alanijos peizažu.

Rekomenduojami pasiūlymai
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Rekomenduojami viešbučiai Alanijoje

Jus pakerės akį džiuginantis kraštovaizdis –  datulių palmės, spalvingais žiedais nusagstyti krūmai ir kilometrus besidriekianti ilgiausia ir gražiausia paplūdimių pakrantė, kuri švelniai įsilieja į žydrą Viduržemio jūrą. Norėdami Jums padėti išsirinkti geriausius viešbučius iš mūsų plataus pasiūlymo, parengėme keletą įdomių pasiūlymų.