Turkija Keliones Coral Travel Lithuania
TURKIJA
Nenustoja žavėti ir stebinti

Atostogos Turkijoje

Kai kuriems iš mūsų - tai lyg antrieji namai, mes joje lankėmės ne kartą, todėl vėl sveiki atvykę! Čia galite atostogauti daug kartų ir vis tiek atrasite kažką naujo. Vaizdingi peizažai, kur kalnai tarsi kyla tiesiai iš jūros. Daugybėje lankytinų objektų, išsaugota tūkstantmečių istorija. Virtuvė, kuri žavi skoniu ir aromatu. Tai vieta visiems: atsipalaidavusiems paplūdimio mėgėjams ir aktyviems nuotykių ieškotojams.


Atostogos Turkijoje

Turkija gali Jus nustebinti kiekviename žingsnyje. Tai – kontrastų, žydros jūros, kalnų ir rytietiškų skonių šalis. Atostogos čia kupinos įvairovės ir poilsio. Viešbučiai dažnai yra dideli kompleksai, pilni žalių pušynų, palmių ir gėlių, sudarantys gerai prižiūrimus sodus. Čia vingiuoja įvairaus dydžio ir gylio baseinų kompleksai – nuo mažų baseinų iki olimpinių ir puošnių vandens parkų. „Viskas įskaičiuota“ pasiūlymai su įvairia ir skania regionine virtuve bei skoniais iš viso pasaulio, dažnai prieinamais visą parą – dar vienas magnetas, pritraukiantis atostogautojus į Turkiją. Visa tai traukia visus, nes viešbučiai yra nuo ekonominių 3* iki unikalių liukso klasės numerių su privačiais baseinais, nuo ramių, privatų poilsį teikiančių viešbučių iki šurmulio ir pramogų visai dienai. Būnant čia, atostogaujant, verta pasimėgauti visame pasaulyje žinomu hamamu, profesionaliais golfo aikštynais ir daugybe vandens bei paplūdimio sporto pramogų. Turkija taip pat yra gamtos stebuklų, įvairaus klimato ir reljefo formų mozaika. Ežerai, kalnai, turkio spalvos jūra, nuošalios įlankėlės. Ir tikri gamtos stebuklai, tarp jų užburianti Kapadokija ir Pamukalės kalkakmenio terasos. Išskirtinis turkų svetingumas, draugiškumas, atvirumas ir tolerancija. Nacionalinis turkų bruožas – leisti laiką su šeima ir draugais. Štai kodėl jie noriai atveria savo širdį ir namus svečiams. Neįmanoma nemylėti Turkijos.

Turkija 2021

Komandoje, kuri ruošia geriausius atostogų pasiūlymus Jums, turime specialistų, kurie gimė ir augo Turkijoje. Dabar jie dalijasi su Jumis savo žiniomis, patirtimi ir meile savo šaliai. Ar gali būti geresnis patarėjas nei tas, kuris pažįsta Turkiją nuo vaikystės? Atostogų metu Turkijoje galėsite atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius, kadangi Jūsų patogumui Jus lydės Coral Travel Lithuania atstovai, kalbantys lietuviškai. 

Turkija - žemėlapis
Valiutos kursas
27.01.2023
valiuta ECB kursas
1 EUR: 1.09 USD
1 EUR: 20.5 TRY

Naudinga informacija

 • Atkreipkite dėmesį į tai, kad, pagal taisykles, kertant Turkijos sieną, kiekvienas turistas / turizmo renginio dalyvis visuomenės sveikatos tikslais privalo užpildyti informacijos apie keleivius formą. Turėkite su savimi užpildytą formą oro uoste.
 • Laikas: nesiskiria nuo Lietuvos laiko.
 • Pasas turėtų galioti mažiausiai 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Skrydis iš Lietuvos: apie 3 val.
 • Kalba: turkų, tačiau turistiniuose kurortuose galite laisvai bendrauti angliškai.
 • Valiuta: vietinė valiuta yra Turkijos lira. Verta pasiimti dolerių ar eurų, nes paprastai galite atsiskaityti ir šiomis valiutomis. PASTABA: Turkijoje nepriimami 500 eurų banknotai.
 • Religija: oficialiai Turkija yra pasaulietinė valstybė, tačiau 99% turkų išpažįsta islamą. 
 • Plotas: 780 000 kv. km 
 • Žemynai: tik 3% Turkijos priklauso Europai (vadinamoji Rumelija arba Trakija), o 97% yra Azija (vadinamoji Anatolija).
 • Gyventojų skaičius: 75 mln.
 • Geografija: didžioji šalies dalis yra kalnai – aukščiausias iš jų yra Araratas (5165 m). Turkija turi priėjimą prie keturių jūrų: Juodosios, Marmuro, Egėjo ir Viduržemio. 
 • Sostinė: Ankara, tačiau didžiausias miestas yra Stambulas (maždaug 12 mln. gyventojų).

Klimatas Turkijoje

Turkija yra didelė šalis turinti įvairų reljefą, kas lemia skirtingą klimatą regionuose. Šalis yra subtropinio klimato zonoje, žemyninė atogrąžų juosta, o jūros pakrantėse, įskaitant pietų ir vakarų pakrantes – Viduržemio jūros regiono juosta. Šiaurinėje Turkijos pakrantėje vyrauja Juodosios jūros klimatas, turintis tipiškų vidutinio klimato bruožų.

Orai
Turkija
Šiuo metu
27/01/2023
debesuota

saulėtekis : 07:08:13
saulėlydis : 17:11:19

temperatūra
9oC
28/01/2023
šeštadienis
lietus su sniegu

temperatūra

diena
4oC

naktis
-1oC
29/01/2023
sekmadienis
debesuota

temperatūra

diena
2oC

naktis
-2oC
30/01/2023
pirmadienis
lengvas sniegas

temperatūra

diena
1oC

naktis
-1oC
31/01/2023
antradienis
debesuota

temperatūra

diena
-0oC

naktis
-3oC
01/02/2023
trečiadienis
lengvas sniegas

temperatūra

diena
-2oC

naktis
-6oC
Rekomenduojami pasiūlymai
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Regionai Turkijoje

Turkija kaip didžiulė šalis, turinti šimtmečių senumo tradicijas, esanti prie Azijos ir Europos sienos, pasižymi regionų  įvairove. Šiaurėje yra Marmuro jūros regionas, skalaujantis didžiausią Turkijos miestą Stambulą, toliau seka vaizdingas, kalnuotas, arbatos laukais aplipęs Juodosios jūros regionas. Rytai yra įspūdingi Anatolijos regionais, kuriuose gausu senovės civilizacijų liekanų. Turistų pamėgta Kapadokija, taip pat Turkijos sostinė Ankara yra kitame regione, t. y. Centrinėje Anatolijoje. Viduržemio ir Egėjo jūrų pakrantės Turkijos pietvakariuose yra mėgstamiausias vasaros atostogų regionas. Regionai turi autentišką atmosferą ir šias lankytinas vietas: naktinių linksmybių Alanija, nesugadinta gamta ir unikalūs golfo aikštynai Beleke, rami ir turtinga lankytinų vietų, romantiškų senamiesčio gatvių pilna Antalija, gražūs ir didingi Tauro kalnų vaizdai aplink Kemerą ir ypatingasis Bodrumas – niekada nemieganti gamta.

Rekomenduojami viešbučiai Turkijoje

Gyvybe alsuojanti Alanija, nepaliesta gamta Beleko regione, senovės paminklai Sidės regione, romantiškos Antalijos senamiesčio gatvės, paslaptingi Tauro kalnai Kemere, idiliškos įlankos Bodrume, kerintis Marmario uostas ar dangiškoji Fetijos įlanka. Nežinote, ką pasirinkti? Nesijaudinkite. Norėdami padėti Jums pasirinkti geriausią variantą, mes sudarėme rekomenduojamų viešbučių sąrašą su „viskas įskaičiuota“ programa, kurios dėka mėgausitės saulėje, turėsite galimybę aplankyti daugybę senovinių lankytinų vietų ir grožėtis vietiniais peizažais.

Rekomenduojami pasiūlymai TurkijojePaskutinė minutė

Mūsų Paskutinės minutės pasiūlymai atostogų rojuje pritaikyti kiekvieno poreikiams. Rasite viešbučius prabangiam, šeimyniniam poilsiui, viešbučius mieste ar gamtoje regionų pakraščiuose. Pasirinkite viešbučius, rekomenduojamus Paskutinės minutės pasiūlyme, ir atostogaukite jau šiandien!