Egiptas Sarm el Seichas Keliones Coral Travel Lithuania
ŠARM EL ŠEICHAS
Povandeninio pasaulio grožis

Atostogos Šarm el Šeiche

Šarm el Šeichas – turistinis kurortas, esantis pietinėje Sinajaus pusiasalio dalyje, yra vienas patraukliausių Egipto turistinių regionų. Aukštos klasės viešbučiai, barai, fantastiški kilometrus besidriekiantys paplūdimiai, šilta, žydra Raudonoji jūra, koralų karalystė ir Egipto saulė ir tai ne visi stebuklų žemės lobiai.


Atostogos Šarm el Šeiche

Šarm el Šeichas didžiuojasi puikia lokacija, esančia tarp gamtos draustinių ir Ras Mohammedo nacionalinio parko, Raudonosios jūros pakrantėje, kur galima grožėtis kvapą gniaužiančia flora ir fauna. Štai kodėl Šarm el Šeichas vadinamas nardytojų Meka, kuriuos žavi beveik per visą pakrantę besidriekiantys koralų sodai. Kiekvienas svajoja pasinerti į krištolinę Raudonosios jūros mėlynę ir atrasti ten natūralių koralinių rifų, tūkstančius margaspalvių žuvų, rojų. Sėkmingas vėjas taip pat palankus vėjo aitvarų ir burlenčių mėgėjams. Čia istorija susitinka su dabartimi, todėl kviečiame pasinerti į šią amžių istoriją ir jos paliktus turtus. Turėsite galimybę aplankyti biblinį Sinajaus kalną arba uolų miestą Petrą (Jordanija), o šiltas Egipto vėjas nukels Jus link Spalvoto kanjono, sudaryto iš raudono smiltainio, kuris yra trečias pagal dydį kanjonas žemėje. Naktinio gyvenimo mėgėjams – pramoginė Naamos įlanka, kur palei miesto promenadą driekiasi kaljano barai, restoranai ir diskotekos. Šeimoms su mažaisiais keliautojais rekomenduojame apsilankyti Kleoparke, kuris yra puikus vandens parkas, jame daug įdomių atrakcionų dideliems ir mažiems svečiams. Aplankysite Hadabos rajone esantį delfinariumą, o visai šalia jo yra „Alf Leila Wa Leila“ – pramogų parkas, kuris nukels Jus į Šecherezados pasaką. Vietinių suvenyrų ir apsipirkimo mėgėjams rekomenduojame apsilankyti Senajame turguje. Atostogos Šarm el Šeiche reiškia ne tik saulę, paplūdimį, vandens sportą, golfo aikštynus, teniso kortus, keturračių ir dviračių takus, romantiškiems vakarams siūlome pajodinėti žirgu ar kupranugariu besileidžiančios saulės lydimi

Šarm el Šeichas 2022

2021 metų atostogoms Jums paruošėme platų viešbučių pasirinkimą šiuose rajonuose: Naamos įlankoje, Nabaqo įlankoje, „Shark's Bay“ ir Hadabos rajonuose. Dideli kompleksai su plačia infrastruktūra ir ekonomiški 3* viešbučiai. Šarm el Šeicho regione siūlomi viešbučiai laukia svečių su daugybę baseinų, vandens parkų ir turtinga „viskas įskaičiuota“ programa. Siūlome 7 ir 14 dienų viešnages.

Šarm aš Šeichas - žemėlapis
Orai
Šarm aš Šeichas
Šiuo metu
27/01/2023
mažai debesuota

saulėtekis : 06:32:25
saulėlydis : 17:18:23

temperatūra
22oC
28/01/2023
šeštadienis
mažai debesuota

temperatūra

diena
23oC

naktis
18oC
29/01/2023
sekmadienis
mažai debesuota

temperatūra

diena
23oC

naktis
19oC
30/01/2023
pirmadienis
lengvas lietus

temperatūra

diena
23oC

naktis
19oC
31/01/2023
antradienis
giedra

temperatūra

diena
20oC

naktis
14oC
01/02/2023
trečiadienis
keli debesys

temperatūra

diena
17oC

naktis
14oC

Naudinga informacija

  • Klimatas: Šarm el Šeiche jūs tikrai nesiskųsite dėl oro, nes subtropinis klimatas čia yra sausas, o tai reiškia, kad Jums tikrai pravers apsauginis kremas su aukštu filtru nuo saulės, akiniai nuo saulės ir galvos apdangalas.
  • Sveikata: dažnai plaukite rankas, gerkite virintą vandenį arba vandenį tik iš buteliukų, kruopščiai plaukite vaisius ir daržoves. 
  • Įpročiai: mažmeninės kainos taikomos prekybos centruose, o kitose parduotuvėse, butikuose ir turguose nepamirškite derėtis, tai yra Artimųjų Rytų prekybos įpatumai.

Klimatas Šarm el Šeiche

Šarm el Šeichas, kaip ir Hurgada ar Marsa Alamas, yra visus metus veikiantis kurortas. Vasara čia tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio pabaigos, labai sausa ir karšta, o oro temperatūra gali siekti iki 50 ⁰C, todėl verta prisiminti apie tinkamą apsaugą nuo saulės ir kūno drėkinimą, ypač mažiems keliautojams, kurie žaisdami neturi laiko niekam kitam. Žiemai būdinga žemesnė oro temperatūra, apie 25 ⁰C.

Rekomenduojami pasiūlymai
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Rekomenduojami viešbučiai Šarm El Šeiche

Šarm el Šeichas yra puiki vieta ne tik dėl gero oro ištisus metus, bet ir dėl čia esančių viešbučių patogumų įvairovės. Giluminio bei paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas idealus, kadangi nuostabaus grižio rifai driekiasi per visą pakrantę, todėl stebėti povandeninį pasaulį galime net neišvykus ir viešbučio.