Egiptas Hurgada Keliones Coral Travel Lithuania
HURGADA
Amžinai saulėtas dangus

Atostogos Hurgadoje

Vienas žinomiausių Egipto kurortų - Hurgados regionas, kur ištisus metus sulaukiama turistų iš viso pasaulio. Anksčiau buvęs nedidelis žvejų kaimelis šiandien yra vienas didžiausių Egipto turistinių kurortų. Saulės mėgėjų čia laukia daugiau nei 40 km Raudonosios jūros pakrantės, kuri apgaubta amžinai saulėto dangus, pasakiškai spalvingų koralinių rifų ir palmėmis. Turistus taip pat vilioja puikus naktinis gyvenimas: diskotekos, užeigos, vietinis turgus ir restoranai. Hurgada taip pat yra puikus atspirties taškas tiems, kurie nori pasinerti į 1000 ir vienos nakties pasaką ir atrasti senovės Egipto lobius.


Atostogos Hurgadoje

Egipte nusidriekęs dykumos lopinėlis - Hurgados regionas, yra ištisus metus turistų iš viso pasaulio lankomiausia vieta. Anksčiau buvęs nedidelis žvejų kaimelis šiandien yra vienas didžiausių Egipto turistinių kurortų. Saulės mėgėjų čia laukia daugiau nei 40 km Raudonosios jūros kranto, kurį gaubia amžinai saulėtas dangus, pasakiškai spalvingi koraliniai rifai ir palmės. Turistus taip pat vilioja puikus naktinis gyvenimas: diskotekos, užeigos ir restoranai. Hurgada taip pat yra puikus atspirties taškas tiems iš Jūsų, kurie nori pasinerti į 1000 ir vienos nakties pasaką ir atrasti senovės Egipto lobius.

Hurgada 2021

Smėlėti paplūdimiai, draugiški gyventojai ir gamta - saulė ir jūra su unikaliu koralų rifu, atostogas Hurgadoje paverčia kiekvieno svajone. Palankios gamtinės sąlygos nulėmė, kad šioje vietoje nusidriekęs dykumos lopinėlis virto vienu didžiausiu kurortu, priimančiu turistus ištisus metus. Hurgada, anksčiau buvęs nedidelis žvejų kaimelis, šiandien yra mėgstamiausias turistų iš visos Europos tikslas. Jei Hurgadoje lankotės pirmą kartą, verta praleisti šiek tiek laiko miestui pažinti. Senajame miesto rajone Dahabe susipažinsite su vietine kultūra, pirkinių entuziastai galės apsilankyti vietiniame turguje – ,,suk'', kuriame gausu rytietiškų prieskonių ir vietinių spalvų. Pasivaikščiokite Sakalos rajono gatvėmis, kurios nuves Jus į vietinę prieplauką, kurią supa kavinės, restoranai ir kaljano barai. Karšto smėlio mėgėjams rekomenduojame Smėlio skulptūrų muziejų, esantį netoli „Senzo“ prekybos centro, ši kelionė tikrai bus puiki atrakcija ir mažiesiems keliautojams. Žavingas gali būti ir jojimas kupranugariais. Keturračio motociklo ar visureigio vairavimas tarp auksinių dykumos smėlių ir lankymasis beduinų kaime, kuriame istorija maišosi su dabartimi, taip pat suteiks daug emocijų. Nusileidus karštai Egipto saulei, pasinerkite į naktinį miesto gyvenimą. Egipto istorijos ištroškę iš čia vyks susitikti su senovės pasaulio istorija, nes Hurgada yra puikus atspirties taškas aplankyti Luksorą arba Kairą. Kelionėje į Luksorą susipažinsite su didingais monumentais, tokiais kaip Memnono kolosai, Karalių slėnis, Tutanchamono kapas, Karnako šventyklų kompleksas ir Hačepsutės šventykla. Nuostabiuose kurortuose kaip El Gouna, stebuklingose Somos ir Makadi įlankose rojų ras vandens sporto megėjai. Giluminio ir paviršinio nardymo entuziastai taip pat ras puikią šiltą jūrą, pilną povandeninio pasaulio lobių. Vos už 31 jūrmylės nuo El Gounos, jūros dugne, yra nuskendęs laivas „Tistlegorm“, kuris yra viena mėgstamiausių į Hurgadą atvykstančių nardytojų vietų.

Hurgada - žemėlapis
Orai
Hurgada
Šiuo metu
19/08/2022
giedra

saulėtekis : 06:18:34
saulėlydis : 19:20:00

temperatūra
31oC
20/08/2022
šeštadienis
giedra

temperatūra

diena
37oC

naktis
33oC
21/08/2022
sekmadienis
giedra

temperatūra

diena
37oC

naktis
31oC
22/08/2022
pirmadienis
giedra

temperatūra

diena
36oC

naktis
32oC
23/08/2022
antradienis
giedra

temperatūra

diena
37oC

naktis
33oC
24/08/2022
trečiadienis
giedra

temperatūra

diena
38oC

naktis
33oC

Naudinga informacija

  • Klimatas: sausas, subtropinis, todėl nepamirškite apie apsauginį kremą nuo saulės su aukštu filtru, akinius nuo saulės ir kepurę, apsaugančią galvą.
  • Apranga: žiemos sezonu, taip pat pavasario ir rudens vakarams, rekomenduojame pasiimti šiltų drabužių. Šiais metų laikais pastebimas temperatūros skirtumas tarp dienos ir nakties.
  • Papročiai: bakšišas, tai yra arbatpinigiai, duodami padavėjams, gidams, autobusų vairuotojams kelionėse ir pervežimų metu. Nenustebkite, jei vietiniai vaikai paklaus Jūsų apie bakšišą miesto gatvėse. Žodis ,,bakšis" reiškia pasidalinti su savo artimu. Musulmoniškose šalyse yra tradicija dalintis turtingesniems su vargšais, todėl duoti bakšišą – patartina keliaujant.

Klimatas Hurgadoje

Per visus metus kritulių praktiškai nėra, vidutinis metinis kritulių kiekis šioje srityje yra 3 mm. Vidutinė metinė temperatūra yra 22,9 °C. Hurgadoje vyrauja subtropinis klimatas, todėl čia nereikia jaudintis dėl orų. Čia beveik ištisus metus šviečia saulė, nes Hurgdoje vyrauja sausas atogrąžų klimatas.

Rekomenduojami pasiūlymai
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty