Egiptas Keliones Coral Travel Lithuania
EGIPTAS
Atostogos stebuklų žemėje

Faraonų kraštas

Sveiki atvykę į 1000 ir vienos nakties šalį, kur senovės faraonų istorija susipina su didžiųjų miestų modernumu. Atostogos Egipte – tai kontrastingi vaizdai, skoniai ir pramogos. Vienoje pusėje – nesibaigianti dykuma, kitoje – smėlėti paplūdimiai ir Raudonoji jūra su įstabiais koralų lobiais. Visur saulė ir datulių palmių pavėsis viešbučiuose su vandens parkais ir „viskas įskaičiuota“ programa. Tai Egiptas – atsipalaidavimas, nuotykiai ar tingios atostogos garantuoti.


Egiptas 2022

Faraonų žemė žavi pasaulį jau tūkstančius metų. Daugybė senovės graikų ir romėnų lankėsi Egipte, ieškodami įkvėpimo savo eilėraščiams. Tikrai verta derinti atostogas Egipte aplankant senovės palikimą, pavyzdžiui, Tėbai, Kairas, Hačepsutės šventykla, Karalių slėnis, „dainuojantys“ Memnono kolosai ar atrasti povandeninio pasaulio nuotykius. Fenomenalus koralų rifas, besidriekiantis nuo Tabos apylinkių iki Marsa Alamo, atskleidžia jo patrauklų grožį. Sėkmingi Egipto vėjai palankūs jėgos aitvarų ir burlenčių sporto mėgėjams, o ištroškusiems saulės ir įdegio – smėlio paplūdimiai, žvilgantys kaip auksas, nusidriekę iki pat turkio spalvos jūros. Įvairūs viešbučiai lenkia vieni kitus siūlomu komfortu ir pramogomis savo svečiams, todėl atostogos Egipte yra viliojantis pasiūlymas tiems, kurie nori pasijusti kaip dievinami faraonai.

Atostogos Egipte

2022 m. vasaros - žiemos pasiūlymuose paruošėme didelį viešbučių pasirinkimą su išskirtiniais patogumais, puikia infrastruktūra suaugusiems bei vaikams, įskaitant platų baseinų, vandens parkų ir kitų pramogų asortimentą. Mūsų siūlomi regionai yra Hurgada, Šarm el Šeichas ir Marsa Alamas.

Egiptas - žemėlapis
Valiutos kursas
05.06.2023
valiuta ECB kursas
1 EUR: 1.08 USD
1 EUR: 33.2 EGP

Naudinga informacija

 • Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi keliautojai į Egiptą privalo pateikti neigiamus COVID-19 tyrimus, kurie turi būti atlikti 72 valandos prieš numatytą atvykimą. Pareiga atlikti testą netaikoma vaikams iki 12 metų. Egipto valdžia leido atvykus pasitikrinti oro uoste dėl COVID-19.
 • Skrydžio laikas: apie 5 valandos (Hurgada, Šarm El Šeichas, Marsa Alamas)
 • Laikas: nesiskiria nuo Lietuvos (vasaros) laiko
 • Valiuta: Egipto svaras (EGP)
 • Elektra: 220 V, elektros lizdai kaip Lietuvoje
 • Kalba: arabų
 • Religija: islamas
 • Gyventojų skaičius: 82,5 mln.
 • Sostinė: Kairas (9,5 mln. gyventojų).
 • Išvykimo taisyklės: reikalinga viza, LR piliečiai ją gali įsigyti Egipto oro uoste atvykimo metu. Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo grįžimo į Lietuvą dienos.
 • Sveikata: specialių skiepų nereikia
 • Papročiai ir virtuvė: Egipte nepamirškite derėtis, tai būtina bet kur apsiperkant, taip pat neužmirškite apie vadinamąjį bakšišą, kitaip arbatpinigius

Klimatas Egipte

Egiptas yra amžinos saulės kraštas, daugelį metų turistai čia vyksta mėgautis saulės voniomis auksiniuose paplūdimiuose, o nardymo ir vandens sporto mėgėjai ištisus metus gali džiaugtis šilta jūra. Pajūrio regione oro temperatūra siekia iki 35 °C, naktį šiek tiek nukrenta, todėl Egipto pajūrio kurortai yra geidžiamiausi.

Orai
Egiptas
Šiuo metu
05/06/2023
giedra

saulėtekis : 06:39:05
saulėlydis : 20:23:12

temperatūra
30oC
06/06/2023
antradienis
debesuota

temperatūra

diena
41oC

naktis
36oC
07/06/2023
trečiadienis
debesuota

temperatūra

diena
40oC

naktis
33oC
08/06/2023
ketvirtadienis
keli debesys

temperatūra

diena
33oC

naktis
29oC
09/06/2023
penktadienis
giedra

temperatūra

diena
31oC

naktis
30oC
10/06/2023
šeštadienis
giedra

temperatūra

diena
32oC

naktis
30oC
Rekomenduojami pasiūlymai
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Regionai Egipte

Egipte atostogų sezonas trunka visus metus. Turistams siūlomi nuostabūs smėlio paplūdimiai, šilta jūra, didingi lankyti objektai, kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai ir išskirtinė Egipto virtuvė, kurioje dera Turkijos, Graikijos, Prancūzijos ir Libijos skoniai. Kviečiame Jus pasimėgauti saulėtomis atostogomis Hurgadoje, Šarm el Šeiche ir Marsa Alame. Šiuose kurortuose siūlomas keliones galite rasti mūsų svetainėje.

Rekomenduojami viešbučiai Egipte

Didinga ir senovės legendomis bei mįslėmis viliojanti Raudonosios jūros Rivjera jau daugelį metų džiugina joje besilankančius turistus. O kur geriausia ilsėtis, kurį regioną ir viešbutį pasirinkti? Galvodami apie savo klientus, mes paruošėme viešbučius, kuriuos rekomenduojame atostogoms saulėtame Egipte.